чемпіонат України з важкої атлетики, Закарпаття. Фото

Із Закарпаття - з медалями. Збірна Київщини повернулася з чемпіонату України з важкої атлетики

З 28 вересня по 4 жовтня в Поляні на Закарпатті відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, який зібрав 220 учасників.

З медальним доробком повернулися зі змагань вихованці Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, здобувши повний комплект нагород. Загалом команда Київської області посіла ІІ місце серед дівчат.

Так, Євгенія Росінська виборола золоту нагороду в ваговій категорії 71 кг та встановила рекорд України в поштовху.

Олена Журавель у вазі 59 кг посіла ІІ місце й виконала норматив Майстра спорту України.

Бронзову нагороду у ваговій категорії 40 кг здобула Валентина Борисенко.