Карина Костинська, Іван Гуманицький. Фото

Іван Гуманицький - чемпіон України з веслування на байдарках

Фінальна частина змагань всеукраїнської першості з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни» відбулася з 26 по 30 липня у Дніпрі. 450 найкращих байдарочників та каноїстів боролися за медалі.

До цього проводилися всеукраїнські змагання в рамках чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед 24 областей, місце проведення яких було розділено на шість регіонів. Участь у таких масштабних змаганнях взяли 4,5 тисячі спортсменів.

В фіналі змагалися тільки одиночки й двійки і лише на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів.

Результати Київщини

Іван Гуманицький з Тетієва разом з киянином Георгієм Петровим в байдарці-двійці  виграв дві дистанції – на 200 і 400 м. В «тисячній» дистанції столичний тандем посів четверте місце.

Анастасія Юркевич з Обухова стала бронзовою призеркою на дистанції 200 м в байдарці-одиночці.