#Активніпарки Київщини: підписано договори з координаторами. фото

Історична подія в #Активніпарки Київщини: підписано договори з координаторами

Історична подія для розвитку соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» сталася сьогодні, 21 вересня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

В рамках наради з координаторами «Активних парків» відбулося довгоочікуване підписання цивільно-правових договорів співпраці між координаторами соціального проекту та Київським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в особі виконуючого обов’язки директора Івана Мигрина.

 

 

Модератором заходу виступив Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської ОДА, який надав поради для роботи координаторів на локації в заняттях спортом та руховими іграми з мешканцями своїх громад.

 

 

Зокрема пан Тимофєєв зазначив:

«Метою договору є офіційне залучення на локації «Активних парків» координаторів проекту як відповідальних осіб за парк в кожній громаді. Ключовими завданнями координаторів стане допомога на місцях для залучення громадян до тренувань в «Активних парках». А також - сприяти залученню учнів шкіл у своїй громаді до регулярних фізичних активностей.

Також координатори для роботи на локації отримали банери з логотипом проекту.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

ПРО «АКТИВНІ ПАРКИ»

Нагадаємо, що на території громад Київщини втілюється в життя соціальний проект «Активні парки – локації здорової людини». Нові об’єкти спортивної інфраструктури зводяться в рамках реалізації програми Президента України «Здорова Україна». Сама програма має на меті організацію оздоровчої активності та створення умов для поліпшення тривалості життя активного населення. І віднедавна на Київщині стартували офіційні відкриття локацій - вже відкрито 28 «активних» парків, і до відкриття готові інші локації. Тож скоро такі сучасні спортивні споруди з'являться у багатьох громадах регіону.

 

 

Чим обладнана територія спортивного майданчика «Активні парки»? На території парку розташовуватимуться шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парк обладнаний навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом  до онлайн-тренувань різної складності, інформаційними стендами та стендами з мапою.

 

 

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ

Увага! Тих, хто не зміг за поважних причинь завітати на загальне підписання сьогодні, чекаємо на вас протягом до 24 вересня включно  для підписання договорів.

При собі мати обов’язково: паспорт (оригінал + копія), ідентифікаційний код (копія), виписка з банківської картки (РЕКВІЗИТИ рахунку, 14 цифр) бажано ПриватБанк.

Чекаємо всіх приміщення Київської обласної державної адміністрації (пл. Лесі Українки 1, каб  535) з 10.00 до 15.00.

Попередньо замовляєте перепустку.

‼️‼️‼️Контакти для зв’язку:

В.о. директора «Спорт для всіх» - Іван Мигрин – 093-916-38-56

Гол. бухгалтер «Спорт для всіх» - Олена Олександрівна – 098-100-89-67

Договір + всі додатки + переліки документів завантажуйте:

ДОГОВІР З ДОДАТКАМИ

ЗАЯВА НА ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ

ЗАЯВА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

СПЕЦИФІКАЦІЯ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

ДО ДОГОВОРУ ДОДАЄТЬСЯ

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Активні парки – локації здорової України». В громадах Київщини запрацює нова спортивна інфраструктура

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту КОДА

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.09.2021

Читати далі
Згорнути