Вечір спортивної слави - 2019, Спортліцей, Біла Церква. Фото

Історія спортивної слави Спортліцею: так було, так є і так буде

Традиційне щорічне свято спортивної слави - церемонія вручення найвищих і найцінніших нагород комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» «Вечір спортивної слави - 2019» відбулося в Київському академічному обласному музично-драматичному театр імені Панаса Саксаганського, що в Білій Церкві.

 

 

Вшановували найталановитіших, найактивніших і найзавзятіших - кращих тренерів, спортсменів, викладачів закладу. Це свято кожного, хто своєю натхненною працею і талантом примножує спортивну славу рідної Київщини та України.

 

 

 

Серед почесних гостей на свято завітав і Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної

культури і спорту. І був удостоєний честі виконати відповідальну місію – оголосити переможця в одній з номінацій та сказати найважливіші слова вітання.

 

 

Традиційно наше свято відкрили чарівні, граціозні вихованки відділення художньої гімнастики та тренера Лариси Гавренко. А впродовж вечора між врученням нагород лауреатам номінацій музичними номерами розважали спортивну публіку талановиті актори театру Саксаганського під керівництвом художнього керівника В’ячеслава Ускова.

 

 

«Вечір спортивної слави» - це найяскравіша подія в житті Ліцею. Це щорічне вшанування кращих із кращих, хто своєю кропіткою працею здобував перемоги, робив життя закладу цікавим та змістовним, чиї особисті здобутки і досягнення є прикладом для наслідування.

 

 

Як зауважив директор ліцею Володимир Балясников, за підсумками року Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту був визнаний найкращим закладом нашої країни. 2019 рік - це ще одна славетна сторінка історії закладу, це ще один рік наполегливої та кропіткої праці, це 12 місяців цікавого ліцейського життя, це 365 днів професійного та життєвого досвіду всієї ліцейської родини.

 

 

Отже, до вашої уваги номінації та лауреати та імена найкращих у 2019 році.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

 

«Перший тренер чемпіона»

Стартували з номінації «Перший тренер чемпіона». Нехай минають роки, десятиріччя та все одно кожен вихованець закладу дорогою до своєї спортивної висоти з великою вдячністю, гордістю і повагою згадує свого першого наставника та порадника. Адже без напруженої праці цих людей неможливий успіх наших спортсменів. Це люди, які за допомогою власних сил та досвіду зуміли розгледіти і закласти у характер юних спортсменів непохитну силу волі до перемоги.

Отже, в номінації «Перший тренер спортсмена нагороди отримали тренер з вільної боротьби та сумо Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської області Володимир Васильчук, тренер з греко-римської боротьби ДЮСГ (Миронівка) Олег Орлюк, тренер з легкої атлетики Сквирської ДЮСШ імені Воропая Олена Фартушна та тренер з вільної боротьби ДЮСШ «Богатир» Валентин Хоменко.

 

 

«Найкращий друг ліцею-інтернату»

Невід'ємною частиною життя кожної людини безперечно є дружба, яка перевірена не лише часом. Вона як діамант, зустрічається рідко, коштує дорого, а підробок дуже багато. Адже важко уявити своє життя без вірного товариша, а життя навчального закладу без підтримки, співпраці і розуміння справжніх друзів.

В номінації «Найкращий друг ліцею – 2019 року» нагороджено справжніх друзів закладу. Це Білоцерківське відділення спортивної медицини №2 Київського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, який очолює головний лікар Світлана Пантелеймонова. Це Дитячо-юнацька спортивна школа №1 та її директор, депутат Білоцерківської міської ради Юрій Гончаренко. Це Центральна дитячо-юнацька навчально-спортивна база «Трудові резерви» та директор Назар Коваленко, випускник КОЛІФКіС.

 

 

«Особистий здобуток випускника»

Сила і життя закладу в його вихованцях - випускниках, які зуміли в житті самореалізуватися та гідно заявити про себе, подолавши весь тернистий шлях становлення. Так, була вперше представлена нова цікава номінація, лауреати якої ще раз довели, що життя – це не пошук себе. Життя – це створення себе.

Його ексклюзивні прикраси, виготовлені в Білій Церкві, замовляють найвідоміші спортсмени світу. Боксер, який займається ювелірною справою, чи просто ювелір-віртуоз - В’ячеслав Бульківський, кандидат у майстри спорту України з боксу, випускник 2002 року, директор ювелірної студії «Вulkovskiy».

Володимир Куценко, кандидат у майстри спорту з боксу, випускник 2002 року, закінчив Київський економічний інститут менеджменту та з відзнакою Національну академію держуправління при президентові України. Чітко знаючи свою мету на даний час Володимир працює заступником голови Фастівської районної ради та є депутатом 6 та 7-го скликання.

КДЮСШ «Школа Спорту» міста Києва щорічно проводить шість потужних міжнародних турнірів з різних видів спорту, учасниками яких стають близько 15 країн світу, а очолює школу з 2001 року випускник Ліцею, майстер спорту з греко-римської боротьби Олександр Пятишкін.

 

«Найпопулярніший випускник»

Якщо б представники цієї номінації одягнули всі свої медалі, нам непотрібно було б додаткове обладнання для світла… А йдеться про гордість і славу Ліцею - випускників, чиї перемоги та здобутки золотими буквами закарбовані в історії закладу. Кожного року своєю наполегливою працею вони звершують справжні подвиги в ім’я спорту, гідно захищаючи та прославляючи на світових аренах кольори національного прапора України та рідний ліцей.

І з номінації «Найпопулярніший випускник» розпочалася інтрига вечора. Адже серед представлених лауреатів в номінації обирали тільки одного, ім’я якого, розпечатуючи конверт, оголошував почесний гість.

В цій номінації кращим випускником було визнано Юлію Бойко – майстра спорту України з волейболу, гравця команди суперліги «Хімік» (Южне), володарку Кубку України 2019 року, чемпіонку України серед команд Суперліги 2019 року, учасницю Всесвітньої Універсіади 2019 року в Італії (тренер Ольга Датій).

Почесними Кубкам нагородили і двох інших лауреатів - Олександра Грушина, борця греко-римської стилю та баскетболіста Павла Крутоуса, члена національної збірної команди України.

 

 

«Найкращий майстер своєї справи»

Ця номінація переконливо доводить, що Ліцей залишається невичерпно багатим на талановитих, унікальних спеціалістів, які щоденною, кропіткою та наполегливою працею доводять значимість та важливість своєї професії. Без сумніву усі працівники ліцею заслуговують на звання найкращого майстра своєї справи. Але сьогодні все ж таки обирали кращих серед кращих.

Були представлені в номінації Маргарита Гаврилюк, інспектор з кадрів, Валерій Захожий, підсобний працівник та Наталія Ліченко, дієтична сестра з харчування

Пальму першості було віддано Маргариті Гаврилюк.

 

«Найкращий учень»

Тут розмістилась лауреати, які поєднують напружений графік тренувань та змагань з участю в ліцейських олімпіадах і загальноліцейських заходах, на високому рівні набувають певних знань, умінь та необхідних освітніх компетентностей.

Серед ерудованих, цілеспрямованих та наполегливих учнів, які за підсумками 2019 року мають найвищий навчальних рейтинг серед ліцеїстів, найкращим було визнано ліцеїстку Альону Журавель. Конкуренцію в номінації їй складали Євгенія Росінська та Анна Черепенчук.

 

 

«Найкращий вихователь»

Основним завданням вихователя є не просто робота з дітьми, а здатність знайти до кожного індивідуальний підхід, відчути бажання і потреби дитини, вклавши в душу найбільші скарби – душевність, людяність і порядність.

В номінації «Найкращий вихователь – 2019 року» представлені вихователі, творча та сумлінна праця яких стали складовою їх професійної діяльності: Ольга Федюк, Вікторія Юрченко та Юлія Стьопенко, яка власне й стала переможницею номінації.

 

 

«Найкращий вчитель»

Разом до Нової української школи – під таким гаслом працюють вчителі Ліцею. В рамках загальноліцейського освітнього проекту Едьютеймент представники цієї номінації креативно діляться своїми лайфхаками, які є найкращим прикладом того, що все починається з учителя. Адже саме вчитель, який не боїться змін та завжди крокує у ногу із часом, є тим фундаментом на якому зростає суспільство.

А перемогла серед лауреатів номінації «Найкращий вчитель – 2019 року» Тетяна Жихарєва, вчитель інформатики і математики. Також були представлені Олена Корнійчук, вчитель зарубіжної літератури та Алла Усова, вчитель математики.

 

 

«Найкраще спортивне відділення з видів спорту»

Спорт любить відданих та працелюбних, що є запорукою успіху у командній роботі, де кожна перемога відділення – це не лише старання та бажання самих спортсменів, за цим стоїть титанічна робота їхніх наставників - тренерів, які

чітко знають свою мету і неухильно до неї наближаються. Адже, спорт виховує, дисциплінує і формує команду.

В гучні номінації «Найкраще спортивне відділення з видів спорту» були представлені відділення важкої атлетики, греко-римської боротьби та боротьби вільної.

Нагороду мав за честь вручати Сергій Тимофєєв і згідно імені в конверті найкращим відділенням 2019 року стало відділення греко римської боротьби. На відділенні вміло працює бригада тренерів, яку очолює заслужений тренер України Віктор Лозовий. У складі відділення виховує спортсменів Григорій Житовоз, Олексій Лозовий та Іраклій Ломтадзе. У 2019-му тренерами підготовлено три Майстра спорту України, 9 членів юнацької збірної України, 7 ліцеїстів взяли участь у чемпіонатах світу і Європи, на юнацьких та юніорських чемпіонатах України ліцеїстами здобуто 6 золотих, 4 срібних, 8 бронзових нагород.

 

«Найкращий тренер»

КОЛІФКіС по праву може пишатися спортивними здобутками та іменами спортсменів, але іноді ми забуваємо, що за медалями та перемогами стоїть кропітка робота тренера, яку не вшановують п’єдесталами. Проте всі люди, пов’язані зі спортом, розуміють, що ключ до успіху знаходиться саме в руках наставника і його тренерського таланту. Вкладаючи всю душу, не шкодуючи свого часу, сил та енергії тренери вміло зрощують чемпіонів, відомих та успішних людей.

Лауреатами номінації стали мудрий наставник та фахівець своєї справи, майстер спорту України з важкої атлетики Василь Ковальчук, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, тренер кадетської збірної команди України Віктор Лозовий та вчитель з вільної боротьби, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Олександр Старинський.

Власне пан Старинський і став переможцем номінації. Для своїх вихованців Олександр Миколайович є не лише тренером-наставником, а й порядним і надійним товаришем. Так, 2019 році він підготував майстрів спорту України - чемпіонку Європи серед кадетів, срібну призерку чемпіонату світу Юлію Лесковець, учасницю чемпіонату Європи (U-15) Анастасію Крещук та учасницю ЧЄ серед кадетів Поліну Коваленко.

 

«Найкращий спортсмен»

Як відомо, визнання і слава дістаються кращим, а перемога – кращим з кращих. Про це добре знають герої наступної номінації, які підкорюють не лише вітчизняні турніри і чемпіонати, а й європейські і світові вершини. І кожного року їхня наполеглива праця вражає.

Нагороду розігрували між греко-римлянином Микитою Алєксєєвим та вільниками Юлією Лесковець і Нареком Погосяном.

Вибір не з легких, та все ж вибір зробити потрібно. І перемагає в номінації підопічна Олександра Старинського Юлія Лесковець, майстер спорту України з вільної боротьби, член збірної команди України, чемпіонка Європи серед кадетів 2019 року у Італії, срібна призерка чемпіонату світу серед кадетів 2019 року у Болгарії, чемпіонка України серед юнаків, срібна призерка чемпіонату України серед юніорів.

 

 

Протягом 2019 року 25 вихованців закладу входило до складу збірних команд України, ліцеїсти брали участь у міжнародних змаганнях, у чемпіонатах та кубках України, здобули 150 медалей з них 47 золотих, 41 срібна і 62 бронзових. 17 разів стартували на чемпіонатах світу і Європи, гідно виборовши 2 золоті, 1 срібну медалі; 1 срібло на європейському юнацькому Олімпійському фестивалі. У 2019-му тренерами підготовлено 22 майстра спорту України.

 

 

На цьому віншування закінчилося. Дійсно, Україна по праву може пишатися талановитими спортсменами та їх наставниками, чиї звершення прославляють Київський ліцей фізичної культури і спорту та нашу Батьківщину на світових спортивних аренах.

Попереду нові плани, нові завдання, здобутки і перемоги. Історія визнання кращих із кращих продовжується… і може наступного року настане ваш час вписати в неї своє ім’я.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.02.2020

Читати далі
Згорнути