Ірина Коляденко попри драматичну боротьбу виходить до фіналу чемпіонату світу!

Одна з найталановитіших борчинь Київщини Ірина Коляденко сенсаційно виходить до фіналу чемпіонату світу з жіночої боротьби у ваговій категорії до 65 кг, що цими днями триває в Нур-Султані (Казахстан). У фінальному поєдинку завтра, 19 вересня (15:00 за київським часом) 21-річна вихованка Володимира Яременка позмагається за чемпіонський титул з росіянкою Інною Тражуковою, котра за довгі роки кар’єри тричі була призеркою чемпіонатів Європи.

Коментує шлях Коляденко до фіналу Володимир Яременко: «Іра перемогла в 1/8 монголку Khulelhu, в 1/4 фіналу- представницю Китаю Wang X, а у півфінальному поєдинку в драматичній боротьбі, з упередженим суддівством Ірина перемогла лідера світового рейтингу американку Molinari».

Нагорода Ірини стане першої медаллю для Київської області. Нагадаємо, що борці греко-римського стилю вже завершили свій виступ, і завершили без нагород: Олександр Грушин, Артур Політаєв та Віктор Петрик поступилися у перших сутичках. За словами тренера Андрія Калашнікова, хоча результат і невтішний, та загалом виступали наші борці добре. Єдину медаль, золоту приніс Україні знаментий Жан Беленюк.

Нагадаємо, що на цьому чемпіонаті також приймають участь наші вільники, що захищатимуть честь Київщини – Валерій Андрійцев та Андрій Яценко.