Інспекція Бучанської ОТГ за участю голови КОДА Василя Володіна. Фото

Інспекція Київщини спортивної за участю голови КОДА Василя Володіна: один із 25 об’єктів-«магнітів» з'явиться в Бучі (ФОТО)

В рамках робочого візиту Київщиною поважна делегація зі столиці завітала до Бучанської міської об’єднаної територіальної громади - Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, а також представники Київської ОДА та Міністерства спорту, яку приймав голова громади Анатолій Федорук.

Як керівник Управління молоді та спорту КОДА мав за честь взяти участь у візиті, метою якого зокрема слугувала і спортивна складова, Сергій Тимофєєв.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

ІНСПЕКЦІЯ БУДІВНИЦТВА СПОРТКОМПЛЕКСУ В БУЧІ

Так, в Бучі очільником області та головою спортивного міністерства було оглянуто спортивний блок в комплексі з будівлями загальноосвітньої школи №2 по вулиці Шевченка, 14.

Спорткомплекс – один із 25 об’єктів-«магнітів», проєкту, що реалізується по всій Україні в рамках президентської програми «Україна – чемпіон!».

 

 

Інспекція показала, що комплекс готовий на 70%. Загальна кошторисна вартість проєкту становить 44 931 092 гривень. З них: 29 000 000 гривень виділено з Київського обласного бюджету, а 15 931 092 - з бюджету Бучанської міської ради.

Об’єкт планують ввести в експлуатацію до кінця 2020 року.

 

 

Що представлятиме собою спортивний блок? Насамперед це каркасна будівля зі спортивною залою та глядацькими трибунами на понад триста місць для міні-футболу, баскетболу, волейболу, ручного м’яча, вільної боротьби та великого тенісу. А також в приміщенні буде облаштовано малі тренажерні зали, роздягальні з душовими, робочі кабінети тощо.

На території спортивного блоку, поряд зі спортивним залои будуються п’ять спортивних майданчиків. Це дві міні-футбольних поля зі штучним покриттям, баскетбольний майданчик та багатофункціональний майданчик з поліуретановим покриттям і майданчик для street файту.

 

 

Зазначений спортивний об’єкт планується використовувати у навчальному процесі для проведення занять з вихованцями Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, а також для проведення змагань з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значення,  організовувати спортивні змагання з видів спорту осіб з інвалідністю та підготовкою спортсменів до цих змагань.

 

 

Не обійшлося під час інспекції будівництва й без знаменитостей. Долучився до делегації Олександр Алієв, відомий футболіст, який залишив свій слід в історії як півзахисник "Динамо" (Київ) і збірник України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Василь Володін завітав на відкриття мультифункціонального майданчика до Луб’янки (ФОТО)

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.10.2020

м.Буча
Читати далі
Згорнути