Сергій Тимофєєв проінспектував будівництво спортивних комплексів. фото

Інфраструктура Київщини. Сергій Тимофєєв проінспектував будівництво спорткомплексу у Миронівці та оцінив можливості для Ржищева

В рамках робочого візиту Київщиною, який відбувся 11 жовтня за дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна начальник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв завітав на урочисте відкриття чотирьох спортивних локацій «Активні парки – локації здорової України», здійснив інспекцію будівництва спортивної інфраструктури у Миронівці та Ржищеві, провів робочі наради та зустрічі з представниками громадам.

Про урочисті церемонії відкриття «активних» парків читайте в окремій новині: 50! #Активнихпарків відкрито на Київщині: ще чотири локації запрацювали на Білоцерківщині та Обухівщині

В цій публікації мова піде про спортивні комплекси – проєкти та будівництво.

Отже, окрім відкриття нових локацій Сергій Тимофєєв провів інспекцію будівництва спортивної інфраструктури регіону, в якій йому допомагав Олександр Гомон – голова Обухівської РДА разом з представниками громад.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

У Ржищеві було оглянуто земельну ділянку під будівництво майбутнього спортивного комплексу. Інспекцією попередньо виявлено, що відповідно до технічних вимог для розташування майбутнього будівельного об’єкта земельна ділянка повністю відповідає.

Відзначимо, що свого часу на цій ділянці на березі Дніпра розташовувалася спортивна база, де активно готувалися і проводилася змагання з вітрильного спорту.

 

 

У Миронівці метою інспекції стало будівництво сучасного  фізкультурно-оздоровчого спортивного комплексу в рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Розташований спортоб’єкт по вулиці Ватутіна, 36.

Особлива увага при облаштуванні приділяється спортсменам з особливими потребами. Саме тому на запрошення пана Тимофєєва участь в інспекції об’єкту взяла Марія Винниченко, директорка Київського регіонального центру «Інваспорт», яка впевнилася, що її підопічним займатися спортом в новому комплексі буде комфортно.

Загальна вартість проекту згідно з даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України складає 35 329.83 мільйонів гривень, з яких з бюджету Державного фонду регіонального розвитку виділяється 12 598.949 мільйонів, коштом місцевого бюджету – 1 399.883.

Як виявила інспекція потужного спортивного об’єкту, будівельникам залишилось завершити фасадні роботи й внутрішнє опорядження, утеплити цокольну частину, прокласти внутрішні інженерні мережі, докупити частину обладнання та інвентаря, влаштувати ліфти та провести благоустрій прилеглої території.

Новий спортивний комплекс зможе приймати 246 осіб на день. Планується, що заклад працюватиме в три зміни. На цьому об’єкті проводитимуть як тренування, так і спортивні змагання. Завершити будівельні роботи на спортивно-оздоровчому комплексі планують до кінця цього року.

В результаті реалізації проекту громада отримає сучасний спортивно-оздоровчий комплекс для ефективних тренувань, навчання та оздоровлення, а також активного дозвілля миронівців.

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ

Нагадаємо, що до 30-ї річниці Незалежності України в рамках програми "Велике будівництво" на Київщині, в Бучі відкрили потужну «Академію спорту».

 

 

Світлини прес-служби  Управління молоді та спорту КОДА

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.10.2021

Миронівська РДА
м.Ржищів
Читати далі
Згорнути