Спортивна інфраструктура Броварського району. Фото

Інфраструктура Київщини: нові спортоб'єкти зводяться в Гоголеві, Красилівці та Димерці

12 травня в рамках робочого візиту Броварським районом Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА здійснив інспекцію спортивної інфраструктури регіону та провів ряд зустрічей з керівництвом та представниками населених пунктів Броварщини.

 

 

“Дуже багато виникло питань, яким чином працювати в умовах карантину, яким чином можна буде тренуватися дітям. Адже з 12 числа згідно рішення Кабміну для тренувань членів національної збірної України з усіх видів спорту відкриті спортивні споруди”, - розпочав спілкування з колективом дитячо-юнацької спортивної школи Броварського району Сергій Тимофєєв. Під час зустрічі було обговорено найбільш актуальні питання.

 

 

Разом з представниками громадськості пан Тимофєєв зустрівся з делегатами села Гоголів, ОТГ Калинівка, ОТГ Димерка.

“Сьогодні відбуваються важливі події в розвитку саме спортивної інфраструктури в рамках обласної програми. В нас завершуються тендерні процедури і на Броварський район буде виділено два майданчики, - повідомив представникам ОТГ начальник Управління фізичної культури  і спорту. -  Нові спортивні майданчики облаштовуватимуться вже цьогоріч в рамках обласної програми “Київщина спортивна” за умови співфінансування з місцевих бюджетів”.

“То ж ми подіваємося, що до кінця літа, ще до початку нового навчального року наші дітки будуть займатися на оновлених майданчиках, - розповів Сергій Тимофєєв та продемонстрував на ВІДЕО, в якому незадовільному стані в Красилівці перебуває спортмайданчик.

 

 

В свою чергу, голова Калинівської ОТГ, до якої входить Красилівка, Вадим Булкот подякував Київській ОДА за підтримку та зауважив, що керівництво ОТГ і надалі докладатиме зусиль щодо розвитку спорту в громаді.

 

 

Які ж нові спортивні об’єкти з’являться на Броварщині?
Гоголів отримає обладнання, технологічні комплектуючі та тренажери для мультифункціонального майданчика з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту.

У Красилівці облаштують міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 та встановлять майданчик з вуличними тренажерами.

За рахунок місцевого бюджету ОТГ з автоматичним поливом та натуральною травою у Великій Димерці зводиться повнорозмірне футбольне поле розміром 110х70 м, а у селі Шевченкове - 90х60 м.

 

 

Зауважимо, що будуються спортивні об’єкти в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету. А облаштовуються майданчики за рахунок місцевого бюджету.

Показником розвитку спортивної інфраструктура на Київщині слугує облаштування нових стадіонів і майданчиків у непростому 2020 році. Як і обіцяло, Управління фізичної культури і спорту КОДА не зупиняється на досягнутому впродовж трьох попередніх років та продовжує будівництво спортоб'єктів і цьогоріч.

#Київщинаспортивна!

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
В Броварах з'явиться новий спортивний об'єкт
Сергій Тимофєєв: Що зроблено за 33 місяці на посаді
Інфраструктура Київщини: три стадіони і 29 футбольних полів збудовано у 2019 році
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Фото Руслана Семенця, інформаційна агенція "Погляд"

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.05.2020

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути