Ілля та Дмитро Редюки - володарі Кубку свободи

Минуло якихось кілька днів після повернення наших чемпіонів – екіпажу Редюків з німецького Біттерфельду, де спортсмени здобули бронзу та золото етапу Кубка світу з авіамодельного спорту в класі кордових моделей F2D (повітряний бій), як в невгамовних нова перемога!

У відкритій першості міста Тернополя та етапі кубка України "КУБОК СВОБОДИ" з авіамодельного спорту у класі кордових моделей F-2D, який відбувався з 10 по 12 травня, екіпаж Іллі та Дмитра Редюків виборов золото серед юніорів.

Але цього разу Редюки, на відміну від вищезгаданого Кубку світу, серед дорослих стали четвертими, трішки не дотягнувши до призового місця.

Виборювати Кубок свободи до файного міста Тернопіль завітав 31 учасник з 11 регіонів нашої країни.