Турнір з боксу, Вишневе. Фото

III Традиційний відкритий міжнародний турнір з боксу присвятили Вишневому

III традиційний відкритий Міжнародний турнір з боксу, присвячений Дню міста Вишневе, відбувся цими вихідними на Київщині. Участь у змаганнях взяли команди з Ірландії, Литви, Білорусі, Італії, Німеччини, Угорщини та, звичайно, України.

 

 

На урочисте відкриття турніру в День знань завітав начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв, виступивши з вітальним словом на честь свята боксу та дня народження міста.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ЦЕРЕМОНІЇ ВІДКРИТТЯ

 

 

Серед почесних гостей и організаторів, які вийшли на ринг для урочистостей, були помічені заступник мера Георгій Майсурадзе, Президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, священнослужитель та Настоятель Храму Івана Богослова Павло Стародуб, який благословив турнір та інші високі гості.

 

 

Після теплих слів про змагання, важливість розвитку такого спорту як бокс, привітань з днем міста та виступів творчих колективів турнір з боксу оголосили відкритим.

 

 

І, нарешті, стартували бої - почали боксувати молодь та дорослі. Першого дня відбулися півфінали, а наступного - фінальні двобої.

Прогнозовано найбільше спортсменів було з України.

 

 

За результатами змагань перше загальнокомандне місце серед іноземних країн посіла збірна команда Ірландії. Другими стали побратими нашої країни з Литви. А третьою була Білорусь.

Пам’ятні кубки за участь отримала Італія, Німеччина та Угорщина.

 

 

До складу команди-господаря з Вишневого увійшли Антон Матвійчук, Андрій Корчинський, Кирило Музиченко, Богдан Слепишев та Владислав Грибов.

 

Міжнародні бої Антон Матвійчук проводив проти угорця Пере Даніеля. Владислав Грибов боксував проти чемпіона Ірландії 2018 року Адогана Бірна, але з невеликим рахунком потступився в бою.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.09.2018

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути