Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв Булава. Фото

ІІ Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв "Булава": в єдинстві наша сила

В "селище з душою", мальовничу Калинівку, що на Васильківщині, завітали цієї сонячної суботи 400 юних патріотів продемонструвати свою спортивну майстерність та патріотичні настрої на ІІ Всеукраїнському фестивалі бойових мистецтв "Булава".

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Завітав на обласні та всеукраїнські змагання і Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту КОДА, привітавши всіх, хто заохочує до активного відпочинку та популяризує здоровий спосіб життя: «Бажаю кожному спортсмену продемонструвати найкращу техніку, високий спортивний результат, отримати свої розряди, здобути перемоги в першу чергу над собою. Суддям бажаю чесного суддівства, а всім вболівальникам – отримати від справжнього спортивного свята максимум позитивних емоцій!»

 

 

І разом з начальником управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Мариною Попатенко, головою Васильківської РДА Владиславом Одинцем, головою районної ради  Наталією Баласенович, селищним головою Юлією Олексенко, головним тренером з панкратіону та бойового гопака Фастівщини Олегом Чернишенком та іншими високими гостями взяв участь в красивому параді відкриття змагань.

 

 

«Фестиваль розпочинався з трьох великих команд Фастівщини, Васильківщини і команди рукопашного бою міста Києва. З них почалося все, але за мету ставили об’єднати всі види бойових мистецтв різних рівнів, адже наша сила в єдинстві. Перший фестиваль відбувався завдяки підтримці ФСТ «Динамо», тобто ідея була наша, а вони допомогли втіли її в життя. Я вдячний людям, які нас підтримують, дякую Васильківщині, бо в нас на Фастівщині такої підтримки надати не змогли, а тут ми маємо чудове свято», - під бурхливі оплески спортсменів  звернувся до гостей ідейний натхненник фестивалю Олег Чернишенко.

 

 

Завершилася урочиста церемонія спільним виконанням державного славня. І побачити, як на таких етнофестивалях виконують національний гімн, дорогого варте. Юні патріоти своєї країни в національному вбранні з кулачками на серці так проникливо виконували «Ще не вмерла України ні слава, ні воля», що дійсно стає зрозумілим, що ці Українці ніколи не дадуть нашій країні вмерти, і ніколи їм не прийде до голови кликати на свою Богом дану землю ворожого чобота щось там захищати на кшталт «язика» і високої пенсії в рублях.

 

 

З 2012 року проводиться такий потрібний для патріотичного виховання як молоді, так і людей старшого віку фестиваль бойових мистецтв. Спочатку це був захід обласного рівня, а з минулого року він вийшов на всеукраїнський рівень. І цьогоріч на турнір приїхали боротися за медалі у трьох видах спортивних єдиноборств команди з 16 міст та областей України: Запоріжжя та Запорізька область, Рівне, Дніпро, Черкаси, Кропивницький, Кам’янець-Подільський, Маріуполь, Миколаївська область, Васильків та Васильківський район, Біла Церква, Фастів та Фастівський район, Володарщина тощо.

 

 

Фест з націоналістичним ухилом був мега-насичений феєріями і гості свята не знали, куди першим ділом бігти, на що дивитися, за кого вболівати – до сучасного спорткомплексу імені Івана Піддубного чи в центральний по-європейському доглянутий парк, адже все було дійсно видовищно, захоплююче і красиво.

 

 

А заходів в рамках патріотичного фестивалю було дійсно багато – змагання з греплінгу, відкриті чемпіонати Київської області з панкратіону та українського рукопашу спас, всеукраїнський турнір зі спортивного метання ножа та сокири. Відзначимо, що переможців змагань нагороджували Кубками козацького полковника Семена Палія.

 

 

Окрім офіційних чемпіонатів вправлялися в стрільбі з лука, метали ті ж ножі з сокирами, демонстрували свої навички шабельного бою. Причому стріляти та метати дозволялося всім охочим після короткого інструктажу від майстрів. Не втрималися навіть члени делегації з Києва та представники місцевої влади – влучно кидав ножі зокрема і Сергій Тимофєєв, сам в минулому спортсмен.

 

 

Гостей свята розважали показовими виступами в різних видах національних єдиноборств, функціонувала алея майстрів та виставка зброї безпосередньо із зони бойових дій зі сходу країни, фотозони з професійним фотографом, фудкорти. А ще на фестивалі частували справжнім козацьким кулішем. Для прихильників мистецтва працював кінний театр, театр вогню та святковий концерт, який прикрасив хідлайнер свята Сергій Василюк, лідер гурту «Тінь сонця», а також Тарас Силенко та Кіра Мазур. Завершився концерт казковим фаєр-шоу.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.05.2019

Читати далі
Згорнути