Кубок Київщини з велоспорту, червень 2020. Фото

ІІ етап Кубку Київщини з велоспорту на шосе присвятили пам’яті Бориса Башенка

Управління фізичної культури і спорту спільно з Федерацією велоспорту Київщини провели 26-28 червня на міжсільських автошляхах Білоцерківського і Сквирського районів ІІ етап відкритого літнього Кубку Київщини з велоспорту на шосе пам’яті Бориса Башенка, президента ФВС України, генерального секретаря НОК України, майстра спорту СРСР, міжнародного комісара UCI.

 

 

Понад 160 спортсменів із 15 областей та Києва максимально використали своє право на зайняття спортом, в тому числі і на День Конституції України. Спортсмени дуже скучили за змаганнями і використовували кожен кілометр для вдосконалення та зростання спортивної майстерності.

 

 

На церемонії відкриття змагань віце-президент НОК України Віктор Корж та президент ФВС України (2015-2019 рр.) Олександр Башенко вручили спортсменам пам’ятні медалі, особисті призові.

 

 

Окрім того, відзначили врученням посвідчень "Заслужений тренер України" Миколу Єфременюка та "Майстер спорту міжнародного класу" молоду, професійну спортсменк Ольгу Кулинич.

 

 

До нагороджень та привітань долучились Управління фізичної культури і спорту КОДА, Білоцерківська міськрада та управління з питань молоді та спорту, дирекція стадіону “Трудові резерви”.
До речі, саме на “Трудових резервах”, який раніше носив назву “Спартак”, Микола Єфременюк розпочинав зайняття спортом та став майстром спорту СРСР.
Всі зазначені урочистості зроблено наживо перед учасниками змагань та з дотриманням всі санітарно-епідемічних норм.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.07.2020

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути