Відритий Кубок України з тхеквондо, Харків. Фото

Ігор Поєдинок - срібний призер Ukraine Open Cup 2019

Близько 300 учасників з 25 країн зібрав відритий Кубок України з тхеквондо, який з 12 по 14 квітня приймав Харків.

Після тяжкої травми провідний тхеквондист Київщини Ігор Поєдинок повернувся в лав збірної.

У ваговій категорії до 63 кг серед дорослих, в першому ж бою з рахунком 23-1 він переміг свого співвітчизника.

У другому бою з підсумком 28-6 Ігор пройшов спортсмена з Ізраїлю, який по рейтингу цього турніру вважався номером один у вазі 63 кг.

Третій бій в два бали з рахунком 14-12 наш спортсмен обіграв борця з України і вийшов до фіналу.

У фіналі Ігор поступився ізраїльтянину в один бал через образливу помилку – рахунок 15-16 на користь закордонного гостя.

В підсумку змагань Поєдинок посів другу сходинку п’єдесталу змагань з олімпійського тхеквондо.