Ігор Глущенко: хай з’являються нові зірки у боксі

З 23 по 25 листопада у Славутичі відбувся ХІ міжнародний турнір з боксу пам’яті Геннадія Кіма.

146 учасників, 31 команда з України, Молдови, Німеччини, Білорусі прибули до Славутича, щоб продемострувати свої досягнення у боксі.

 

 

ВІДЕОСЮЖЕТ з відкриття 11 турніру з боксу 

Перший день змагань традиційно розпочався урочистим відкриттям боксерського турніру. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять славутицького тренера Геннадія Кіма. З вітальними словами до учасників турніру звернулися заступник міського голови – Шинкаренко М.Б. Організатор змагань, заслужений тренер України Глущенко І.М. побажав, щоб з’являються нові зірки у боксі.  А перемог та красивого боксу побажав спонсор – Копіч О.О., представник компанії «Тепло». Головний суддя, суддя міжнародної категорії – Костючок М.В. подякував організаторам за високий рівень підготовки турніру.

 

 

24 листопада відбулися півфінальні бої, а 25 – фінальні. За результатами Турніру славутицькі боксери отримали такі результати у вікових категоріях.

У віковій категорії 2003-2004 років народження срібло змагань виборов Максим Щукін (54 кг).

Серед спортсменів 2005-2006 р.н. Ростислав Трухан (33 кг) став чемпіоном. Також переможцем турніру став Єфрем Кудрін (43 кг) – I місце. А Денис Щукін (37 кг.) виборов бронзову нагороду.

2007-2008 р.н. Олег Троценко (59 кг) – I місце, Данило Ткаченко (48 кг) – II місце, Олексій Гудков (34 кг) – III місце.

 

 

До речі, на ІІІ і ІV турнірах у Славутичі проводили свої бої, уже всесвітньо- відомі боксери, Олександр Усик і Євген Хітров. Для юних учасників міжнародних змагань – це гарний приклад і можливість показати красивий бокс і отримати очікувану перемогу.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.11.2018

м.Славутич
Читати далі
Згорнути