Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе», Одеса. фото

ХVІІІ Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе»: Київщина виграє нагороди в настільному тенісі, футболі та шахах

В Одесі, в українському дитячому центрі «Молода гвардія» відбулися фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з видів спорту серед дітей з інвалідністю, присвяченої 30-й річниці незалежності України, де діти не тільки змагалися, а й оздоровлювалися.

Змагання дають можливість дітям здобути впевненості в собі та своїх силах. Також вони несуть пошуковий характер - конкурс виявляє талановитих спортсменів для поповнення національної збірної команди України, з метою підготовки їх до Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

За честь Київської області з настільного тенісу змагався Артем Пархоменко (село Борова, Фастівський райо), виборов срібну медаль в особистій першості та бронзову медаль в абсолютній першості.

 

 

Збірну команду Київської області з футболу представило Безпалюк Ренат (Вишневе), 4 учня Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру: Ніколаєнко Давид, Денисенко Тимофій, Стецюк Андрій, Пустовойт Данило та Сапетов Данило (Броварський р-н), які тренуються під керівництвом тренера Олександра Лавського. Це дебют для нашої збірної – брати участь у фіналі Спартакіади з футболу. Спортсмени продемонстрували гарні показники та за підсумками наша команда виборола почесне друге місце.

 

 

У змаганнях з шахів Марія Євич (Біла Церква) стала чемпіонкою в особистій першості та в абсолютній першості срібною призеркою. Артем Климович (Бориспіль) виборов перше місце в особистій першості.

 

 

«Спортсмени зуміли довести усім, що немає тих речей, які не змогла б досягти людина завдяки своїй силі волі та цілеспрямованості. Вони - приклад для юного покоління, уособлення духу та мужності, змогли увійти до трійки найкращих в Україні!», - коментують в прес-центрі регіонального «Інваспорту».

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.07.2021

Читати далі
Згорнути