чемпіонат України з хортингу, Київ. Фото

Хортингисти Київщини виборюють нагороди двох основних всеукраїнських стартів

Прощалися з зимою та зустрічали весну українські хортингисти відразу на двох основних всеукраїнських стартах.

28-29 лютого Міжнародний виставковий центр в Києві став ареною для боїв чемпіонату України з хортингу до 18 років в розділі «Сутичка». Заявились на змагання близько 360 учасників.

Збірна Київської області стала другою в загальнокомандному заліку. Першим став Київ, третіми – Черкаси.

Новими чемпіонами України стали Іван Желізняк та Владислав Побережник.

Срібло вибороли Євдоким Старостюк та Валерія Петренко. Богдан Бочко та

Віталій Кисленко здобули бронзові медалі.

А по завершенню всеукраїнської першості, вже 1 березня близько 80 учасників боролися за право володіти Кубком України з хортингу в розділі "двобій" серед дорослих.

Відзначимо, що Київщина тут стала першою серед команд.

Внесок до медальної скарбнички Київщини зробили її чарівні представниці, вихованки Броварського спортивного клубу "Воїн" та Олександра Кононова, здобувши повний комплект нагород.

Так, володаркою престижного трофею стала Дарина Барбон. Наталія Балагура посіла друге  місце. А бронзову медаль виборола Юлія Ковкова.