Хокейний матч Україна-Польща, Бровари. Фото

Хокейна збірна України зіграла дебютний матч під керівництвом Андрія Срюбка

Андрій Срюбко дебютував на посаді головного тренера національної збірної УХЛ. Враховуючи, що перед грою букмекери віддавали явну перевагу суперникам, поразку в серії буллітів можна вважати вдалим результатом, - інформує "Главком".

Національна збірна України з хокею, до якої увійшли й представники Київщини, провела свій перший матч під керівництвом нового головного тренера Андрія Срюбка. У товариському поєдинку наші хокеїсти на льоду броварського “Терміналу” приймали поляків.
У цій зустрічі не зміг зіграти найсильніший з запрошених нашим тренерським штабом на цей збір гравців — форвард польського “Тихи” Андрій Міхнов. Він останньої миті випав з обойми через хворобу.
Україна — Польща — 1:2 Б (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
Шайби:
0:1 — Нойпауер (Капіца — більш.). 1:1 — Іван Савченко (Денискін, Кирило Кучер — більш.). 1:2 - Арон Хмілевскі (переможний булліт)
Україна: Кирило Кучер («Білий Барс» (Біла Церква)); Толстушко — Ординський, Дмитро Дем’янюк — Дмитро Німенко — Олег Задоєнко; Павло Таран («Білий Барс» (Біла Церква));  — Данило Скрипець, Денискін — Тимур Гриценко — Іван Савченко; Кирило Жовнір — Бойових, Кирило Бондаренко — Микита Коваленко — Максим Ядловський («Білий Барс» (Біла Церква)); Пилип Матвієнко, Луговий — Кривошапкін — Євген Тимченко («Білий Барс» (Біла Церква)). Тренер — Андрій Срюбко
Польща: Одробни; Колуш — Оскар Яскевич, Капіца — Нойпауер — Арон Хмілевскі (к); Брик — Бартош Цюра, Маласиньскі — Коморскі — Ґошчиньскі; Костек — Бихавскі, Матеуш Міхальскі — Домінік Паш — Беп’єрщ; Міхаель Коларж — Даміан Томашик, Лукаш Налевайка — Радослав Налевайка — Каміль Вробель. Тренер — Томаш Валтонен
7 лютого. Бровари. Спорткомплекс “Термінал”

Українці демонстрували неабияку самовіддачу і лише завдяки цьому їм вдавалося стримувати “Кадру” в ті миті, коли вона вмикала повні оберти. Поляки домінували впродовж першого періоду, але жодного з трьох зручних моментів не використали.
Відразу ж після першої перерви Томаш Маласиньскі отримав право виконати булліт, однак влучив у каркас воріт і нагоду втратив. Іншими словами, коли через невеликий проміжок часу Бартоломей Нойпауер реалізував чергову більшість, шайба з огляду на події на льоду виглядала логічною.
І лише пропустивши, українська команда прокинулася й заграла агресивно. Відчувши тиск на свої ворота, поляки почали зупиняти суперників у своєму фірмовому стилі, хокеєм, який наш нападник Іван Савченко влучно назвав “нахабним”. Ось лишень така гра передбачає велику кількість вилучень. У третій меншості “Кадра” таки не встояла. Гості помилилися на перезмінці й Савченко, використавши розрив в оборонних лавах суперників, зблизився з Пшемиславом Одробни і влучно кинув у нижній кут — 1:1.
А третій період і овертайм були зірковим часом голкіпера Кирила Кучера. Він врятував команду перед самим завершенням основного часу, коли не дозволив переграти себе під час виходу сам-на-сам Матеушеві Гашчиньскі. Мінімум двічі воротар рятував українську команду в овертаймі.
Ось лишень серію буллітів Кучеру виграти не вдалося. Арон Хмілевскі і Даміан Капіца закинули двічі, тоді як наші Денискін, Толстушко, Німенко та Савченко своїх спроб не реалізували.
Зрештою, після гри Андрій Срюбко був задоволений: “У цих молодих хлопців є потенціал. Я задоволений, як вони сьогодні відіграли. Деякі моменти нам виходили доволі непогано. За рахунок бажання ми зробили те, що не змогли б зробити за рахунок техніки. У поляків гарна, технічна команда. Тому у мене немає підстав засмучуватися”.
Сьогодні, 8 лютого, збірні України і Польщі зіграють у “Терміналі” ще один товариський спаринг. Після того команди 9 і 10 лютого поміряються силами з румунами.
А навесні команди України і Польщі стануть суперниками на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, матчі якого відбудуться в Таллінні (Естонія).