Кубок світу з паратріатлону, Туреччина. Фото

Гучно завершили спорстмени Київщини Кубок світу з паратріатлону

Національна паралімпійська збірна команда з паратріатлону гучно - одною золотою та одною срібною нагородами спортсменів Київщини - завершує передостанній старт сезону - Кубок світу з паратріатлону, що минулими вихідними відбувався у турецькій Аланії.

Не звертаючи уваги на фізичну втому і нервову напругу від досить важкого і такого щільного змагального сезону, українські паратриатлоністи продовжили перемагати.

 

 

Так, золотою медаллю завершила сезон-2019  вихованка Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Аліса Колпакчи (клас PTS5, спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату) з великими зусиллями подолала плавання, але вже на велоетапі захопила лідерську позицію і втримала її до самого фінішу. Українка подолала дистанцію за 1:16:58. Найближча суперниця Анна Бичкова з РФ відстала майже на три хвилини. До речі, це вже друга золота нагорода Аліси у змагальному сезоні-2019. Крім двох золотих медалей, у доробку спортсменки ще є по одній срібній та бронзовій нагороді.

 

 

Представники Київщини Анатолій Варфоломеєв (клас PTVI B1, тотально незрячі спортсмени) та його гайд Роман Король почали набирати обертів з самого велоетапу і поступилися у бігу лише більш сильним та досвідченим суперникам - французам, при цьому показавши найвищий результат за сезон 2019 - срібло! Результат дуету – 1:04:52.

Ще одній представниці обласного "Інваспорту" трішки не вистачило до п’єдесталу - Віта Олексюк стала четвертою на етапі.

Попереду прикінцевий старт цього року - Кубок світу на португальскій Мадейрі, де 19 жовтня змагатимуться наші спортсмени Віта Олексюк та Анатолій Варфоломеєв.

 

 

За інформацією Національного комітету спорту інвалідів України

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.10.2019

Читати далі
Згорнути