Третій етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, Фінстерау. Фото

Григорій Вовчинський: «Я щасливий, мотивований і готовий боротися за призові місця Кубку світу з біатлону»

Чудовий старт третього етапу Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору у Фінстерау (Німеччина) здійснили спортсмени Київської області у складі національної збірної. Відразу два подіуми в перший же день!

Нагадаємо, що етап Кубку триває з 1 по 9 лютого.

 

 

Так, Григорій Вовчинський виборов бронзову медаль у гонці спринт на дистанції 7,5 км. Олександра Кононова взяла золото в жіночій спринтерській гонці.

 

 

«Перемога завжди надихає! Додає сил! Впевненості! І мотивує працювати далі! Разом з командою Національного Паралімпійського Комітету України, разом з рідними, з друзями, з вболівальниками, можна і потрібно боротися за найвищі нагороди на світовому рівні!», - коментує на своїй сторінці в мережі Фейсбук Вовчинський.

 

 

Відразу після завершення гонки прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося поспілкуватися з Григорієм Вовчинським. Григорій відразу зізнався, що 7,5 км не належить до його улюблених дистанцій.

 

 

«Дуже важкі погодні умови на трасі. Перед біатлоном був дощ і весь час віяв поривчастий вітер. Ми часто тренуємось в таких умовах на нашій базі Західно-реабілітаційного спортивного центру у Львівській області. Тому до таких умов теоретично і практично готові.

Розумів що потрібно швидко бігти на лижах і влучно працювати на вогневому рубежі. Адже здогадувався, що багато спортсменів-фаворитів можуть допустити помилки. Після другого вогневого рубежа, відстрілявшись чисто, я збагнув, що це можливість поборотися за призове місце. Тут настає момент, коли ти працюєш на сьогоднішній максимум своїх можливостей.

На останнє колі з’явилося відчуття, що не вистачить сил до фінішу. Та все ж бажання перемоги і робота над собою, над технікою, підтримка команди додали сил втримати швидкість на дистанції і взяти бронзову нагороду! Це моя перша індивідуальна нагорода в новому сезоні.

Звісно, сьогодні я щасливий, мотивований і готовий боротися за призові місця як зараз, на третьому етапі Кубку світу, так і на чемпіонаті світу в Остерсунді, до якого ми готуємось і який відбудеться в березні».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.02.2020

Читати далі
Згорнути