Гран-прі Бориспільщини з легкої атлетики як знакова подія для регіону

У Борисполі відбулася знакова подія - Гран-прі Бориспільщини з легкої атлетики. 15 кращих команд Київської області та майже З00 учасників взяли участь у змаганнях.

Успішно виступили вихованці ДЮСШ «Старт» (Березань), виборовши аж 12 медалей різного ґатунку. Браво тренеру-викладачу Михайлу Кулеші за підготовку такої сильної команди!

Так, абсолютною володаркою "Гран-прі" стала Олександра Болєла в бігу на 60 та 300 м -  срібло і золото в її заліку. Також успішно виступили спортсмени в командній змішаній естафеті 4 по 100 метрів та  стали срібними призерами змагань.

Із успішними стартами привітали команду легенда спортивної ходьби Анатолій Соломін та депутат Бориспільськоі міської ради Ігор Петровскіс.