регбійний клуб з Франції  завітав до до «Київських Соколів». фото

Гра в регбі здружила Україну та Францію. В Борщагівській громаді відбулася доленосна зустріч

В Борщівській територіальній громаді запанувала українсько-французька дружба, а поєднав наші країни олімпійський вид спорту - регбі. В свою чергу таке товаришування дозволить нашим регбістам  удосконалити свій рівень гри на міжнародному рівні.

Представники професійного регбійного клубу з Франції «CAP Perigueuxe Dordogne» на чолі з президентом клубу Жеремі Бартеном завітали до регбійного клубу «Київські Соколи», які проводять тренування на базі спортивно-культурного комплексу «Софіївський» Борщагівської сільської ради Бучанського району Киїщини.

В рамках зустрічі планується підписання угоди про співробітництво між клубом «Perigueux» та «РК «Київські Соколи» з метою надання практичної та теоретичної допомоги українським дитячим тренерам з підготовки юних регбістів.

Протягом двох тижнів група французьких фахівців проведе ряд семінарів та майстер-класів для тренерів, відкриті тренування для дітей. На базі КУ «СКК «Софіївський» під час візиту регбійного клубу «CAP Perigueuxe Dordogne»  буде працювати учбово-тренувальний дитячий регбійний табір.

Наразі відділом освіти, культури, молоді та спорту Борщагівської сільської ради проводиться робота щодо вивчення питання регулярного стажування вихованців та тренерів регбійного клубу «Київські Соколи» у Франції, а також проведення французьких таборів в Україні.

А вже 3 липня планується проведення товариського турніру імені Жеремі Бертена.

Відзначимо, що підтримку в проведенні візиту надали Федерація регбі України та голова Борщагівської сільської територіальної громади Олесь  Кудрик.

 

 

За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту

Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.06.2021

м.Буча
Читати далі
Згорнути