Кубок України з бейсболу. Фото

Головний менеджер «Атми»: «Це наш найкращий результат за останні років десять»

Кубок України з бейсболу ще триває, та для команди «Атма» сезон-2019 вже завершився. Володаря Кубка визначатимуть без гравців Київської області.

В 1/2 фіналу «Атма» боролася за вихід до фіналу в Кропивницькому з "Біотехком-СДЮШОР-2". Для виявлення переможця довелося провести всі три матчі серії. Вигравши перший матч у господарів поля з рахунком 4:5, команда Київщини змушена була двічі поступитися в наступних іграх – 6:0 та 5:3.

Нагадаємо, що востаннє «Атма» виборювала Кубок України ще 2005 року.

Результати 1/2 Кубку України з бейсболу

"Вест Сайд" - "Біотехком-КНТУ"

0 - 17; 0 - 26

"Біотехком-СДЮШОР-2" - "Атма"

4 - 5; 6 - 0; 5 - 3

Фінальна серія, що проводитиметься до трьох перемог однієї з команд, відбудеться 12-13 та 19-20 жовтня. В кропивницькому дербі візьмуть участь клуби "Біотехком-СДЮШОР-2"  - "Біотехком-КНТУ".

Отже, бейсбольний сезон, який виявився доволі успішним для Київщини, наразі завершено. Про сам сезон прес-службі Управління фізичної культури і спорту дав коментар президент Київської обласної федерації бейсболу, головний менеджер «Атми» та провідний гравець команди Станіслав Сомотов:

«2019 рік для нашої команди став один з найуспішніших з 2005 року. Команда «Атма» Київської області посіла друге місце чемпіонату України з бейсболу. Цьогоріч ми отримали найкращий результат за останні років десять.

Програш в півфіналі Кубка України пов'язаний швидше за все через втому і насиченість змагань.

У той же час, як команда вищої ліги грала на Кубок України, в Пущі-Водиці наші дівчатка до 13 років стали срібними призерками чемпіонату України з софтболу».