Футбольні надії Київщини на Володарщині. Фото

«Футбольні надії Київщини» плекають на Володарщині

11 грудня у спортивному залі Володарської районної ДЮСШ відбувався ІІ (районний) етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 1-2, 3-4 класів.

Юні футболісти виборювали право представлять Володарський район на обласних змаганнях.

Матчеві зустрічі провели на високому та емоційному рівні, незважаючи на юний вік футболістів, емоції на полі вирували не менші ніж у великому футболі. Команди не поступалися одна одній ні в чому.

За підсумками змагань серед учнів 1-2 класів І місце вибороли учні КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 2 імені В.П. Мельника, на ІІ місці – КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1.

Серед учнів 3-4 класів перемогу здобула команда КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 2 імені В.П. Мельника, ІІ місце посів КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 і третє місце посіли команди  КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» та КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Команди-призери були нагороджені солодощами та грамотами, а учасники змагань медалями.

Сектор молоді та спорту Володарської РДА бажає юним футболістам  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені В.П. Мельника» перемог на обласних змаганнях!