Володарська загальноосвітня школа. Фото

Футбольні надії Київщини

З метою залучення дітей до занять з футболу, виявлення найкращих команд, закріплення дружніх стосунків між учнями Володарського району 14 грудня 2017 року в спортивному залі КЗ «Володарської районної ДЮСШ»  проведено ІІ (районний) етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 1-2 класів.

Юні футболісти виборювали право представляти Володарський район на обласних змаганнях.

Спортсмени змагалися в дружній запеклій боротьбі, яка закінчилась для всіх гарним настроєм та задоволенням від зустрічі.

За підсумками змагань у запеклій боротьбі перше місце виборола команда КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  № 1». На другому місці команда КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 імені Мельника». Команда  КЗ «Пархомівська НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок» виборола третє місце.

Призери та переможці були нагороджені солодощами та грамотами, а учасники змагань - медалями.

Сектор фізичної культури та спорту Володарської РДА бажає юним футболістам  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» перемог на обласних змаганнях!!!