Футбольна команда Університету ДФС - чемпіон України. фото

Футбольна команда Університету державної фіскальної служби стає чемпіоном України

Вчора, 23 червня в чемпіонській атмосфері привітали футбольну збірну команду Університету державної фіскальної служби України (Ірпінь) зі званням найсильнішої команди країни серед закладів вищої освіти.

 

 

Нагадаємо, що 10 червня на київському стадіоні імені Баннікова відбулися фінальні змагання XVI літньої універсіади серед чоловіків, де збірна команда Університету ДФС здобула перемогу в ХХ чемпіонаті України з футболу серед команд закладів вищої освіти.

 

 

То ж спортсменів вирішили привітати нагородою в їх альма-матер почесні гості - в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Ігор Малинський, президент ФК «Кудрівка», спонсор команди УДФСУ Роман Солодаренко, а також професорсько-викладацький склад Університету.

В кульмінації заходу команда та тренерський склад були нагородженні подяками Університету, а футболісти - посвідченнями «Кандидата у майстри спорту України з футболу».

Команда вже займала призові місця, однак до перемоги йшла довго. Спортсмени також візьмуть участь у міжнародних змаганнях. Однак за умови, що коронавірус не перешкоджатиме їхнім планам.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.06.2021

м.Ірпінь
Читати далі
Згорнути