Функціонування спортзакладів в умовах воєнного часу. Віталій Власюк здійснив робочий візит Білоцерківщиною

В рамках робочого візиту Білоцерківщиною заступник голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Віталій Власюк та керівник Управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв відвідали комунальні заклади Київської обласної ради спортивного спрямування та ряд спортивних об`єктів і молодіжних центрів.

Метою візиту став огляд спортивних та молодіжних закладів в умовах воєнного часу, а також знайомство з керівництвом і співробітниками. Установи успішно вистояли під час бойових дій та готові для проведення спортивних заходів вже найближчим часом.

Так, Віталій Вікторович завітав до смт Терезине, де ознайомився з діяльністю Київського обласного центру олімпійської підготовки, який очолює Іраклій Ломтадзе. ЦОП забезпечує підготовку спортсменів національних збірних команд України з олімпійських видів спорту шляхом проведення постійно діючих навчально-тренувальних зборів на спортивних спорудах, де створені умови для проживання, харчування спортсменів, належного медичного та наукового забезпечення їх підготовки, та участь спортсменів у відповідних змаганнях.

 

 

Було оглянуто Київську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту, директором якої виступає Дмитро Чмирук. Заснували школу в 1969 році, а з 1993-го заклад має статус олімпійського резерву. В Рейтингу 2019 року серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву України «Промінь» посів друге місце. За понад пів століття своєї діяльності школа може похвалитися понад 300-ми майстрами спорту України, заслуженими майстрами, майстрами спорту міжнародного класу, а також заслуженими тренерами України. Але щоб перерахувати здобутки вихованців Київщини на міжнародних спортивних аренах, для цього знадобиться окрема стаття.

 

 

Наступним в серії візиту став Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту (КОЛІФКС). Історія закладу розпочалася у 1995 році. З самого початку плідно працював, а з 1996 року очолив ліцей-інтернат заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України Володимир Балясников. Навчальний заклад забезпечує розвиток спортивних здібностей та обдарувань дітей та молоді з метою підготовки спортсменів до національних збірних команд України з видів спорту.

 

 

Заступник очільника Київщини познайомився з керівництвом та діяльністю Молодіжного центру у місті Біла Церква. Це сучасний простір для самореалізації та розвитку молоді, який поєднує в собі дві конференц-зали, шумоізольовану кімнату для проведення музичних репетицій та переглядів фільмів, зону дозвілля та арт-кімнату, де кожен зможе проявити себе та розкрити свої таланти.

 

 

Не оминула увагою делегація і Центральну навчально-спортивну дитячо-юнацьку базу «Трудові резерви». Це філія Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. Вміщує 13,5 тис. глядачів. Стадіон був домашньою ареною футбольних команд «Арсенал-Київщина» та «Рось». Окремо слід відзначити директора спорткомплексу, адже ним є титулований  скороход, майстер спорту України міжнародного класу Назар Коваленко, який також є спортсменом-інструктором штатної збірної команди України з легкої атлетики.

 

 

Завершився робочий візит заступника голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Віталія Власюка в Білоцерківській дитячо-юнацькій спортивній школі №1, якою керує вже не один рік успішно керує Юрій Гончаренко. Школа розпочала свою роботу в 1946 році. На сьогоднішній день в школі працюють відділення з дев`яти видів спорту: баскетбол, волейбол, гімнастика спортивна, панкратіон, плавання, спортивне орієнтування, стрільба кульова, теніс настільний, фехтування.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.05.2022

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути