Кубок Київщини з футзалу, Бровари. Фото

ФК “Біла Церква” стає володарем Кубку Київщини з футзалу

У Броварах цієї неділі завершився Кубок Київської області з футзалу. Цьогоріч участь в турнірі взяли 16 футбольних клубів з різних куточків Київщини.

На змагання підтримати своїх спортсменів завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 16 та 17 лютого чотири міста – Немішаєво, Вишгород, Бровари та Васильків приймали груповий етап. Переможцями груп, які вийшли до півфіналу змагань стали: ФК “Аякс” (Ксаверівка, Васильківський район), ФК “Юніор” (Макарів), ФК “Біла Церква” та СК “Гатне” з

Києво-Святошинського району.

24 лютого спорткомплекс Броварського вищого училища фізичної культури приймав фінальні матчі Кубку.

Перший півфінал: СК “Гатне” – ФК “Аякс” (Ксаверівка): 2:2 (по пенальті 3:1)

Другий півфінал: “Біла Церква” – “Юніор” (Макарів): 1:1 (по пенальті 2:1).

Матч за 3-тє місце:  ФК “Аякс” (Ксаверівка) – ФК “Юніор” (Макарів): 6:3.

ФІНАЛ. СК “Гатне” – “Біла Церква”: 1:1 по пен. 1:3

Всі ігри фінальної частини подарували глядачам яскравий та безкомпромісний футбол. В трьох зустрічах з чотирьох доля переможця вирішувалася у пробитті післяматчевих пенальті.

Переможцем кубку Київщини стали гравці ФК “Біла Церква”, другими футзалісти з СК “Гатне”, третє місце посіли представники футзалу з Васильківщини – “Аякс” (Ксаверівка).

Інформація та фото інформаційної агенції «Погляд»