Відкриття спортивних майданчиків в Юрівці та Калинівці. Фото

Фінал в будівництві workout-майданчиків! На Київщині відкрито 46-й!!! з 46-ти воркаутів та черговий «мультик». З зимою вас!

Цього непростого коронавірусного 2020-го через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Зимова стужа змінила осінні пейзажі, а розвиток спортивної інфраструктури на теренах Київщини триває. Так, вчора, 2 грудня в найспортивнішій області нашої країни відбулися урочистості на честь відкриття чергових об’єктів спортивної інфраструктури, на які завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Сергій Тимофєєв організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його встановлення, що, власне, логічно завершилося урочистостями з нагоди їх відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

В Юрівці Гатненської сільської ОТГ (Фастівський район) з початком зими офіційно запрацював мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, розміром 32х18 м та ґумовим покриттям Також згідно проєкту біля ігрового поля облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями. Розташувалося ігрове поле на території Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вулиці Шевченка, 3.

Загалом в рамках цьогорічної частини обласної програми заплановано 15 мультифункціональних майданчиків, й ігрове поле в Юрівці стало 11-м.

 

 

Наступні урочистості з нагоди відкриття workout-майданчика з вуличними тренажерами стали особливими. Адже майданчик в Калинівці Калинівської селищної ОТГ Броварського району став фінішом в будівництві 46-ти майданчиків для занять воркаутом на території опорних навчальних закладів нашої області. Програму виконано на 100% - із запланованих цьогоріч воркаутів на територіях опорних навчальних закладів зведено і відкрито всі 46!

Розташувалася спортивна споруда на території Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 по вулиці Центральній, 59.

Тут, на штучному газоні розташувалися комплекс з турників та 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей згідно проєкту облаштовані лава та урна.

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програми за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Юрівки комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування мультифункціонального майданчика на загальну суму 840 000 гривень та до Калинівки для воркаут-майданчика на суму 323 533,50 гривень. Зауважу, що вже будувалися майданчики коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистих церемоній з нагоди відкриття спортивних об’єктів, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На урочистостях, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, тішилися появі нових спортивних об’єктів представники Калинівської та Гатненської об’єднаних територіальних громад та вітали делегати від місцевого самоврядування – очільники громад Юлія Олексенко та Олександр Паламарчук, секретар ОТГ Дмитро Шульган, директор школи Оксана Петренко, депутат Вадим Вахненко, спортивний директор Андрій Давиденко та нечисленні мешканці громад.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школам сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління молоді та спорту.

 

 

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в регіоні, на жаль, обмеженою була і дозволена кількість учасників заходу, які дотримувалися соціальної дистанції та маскового режиму. Та між тим, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей, церемонії відкриття виглядали святково.

 

 

Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили на ігровому полі, випробовуючи на міцність амортизовані баскетбольні кошики, волейбольну сітку та футбольні ворота. А на воркаут-майданчику демонстрували вміння, завзято виконуючи комплекс вправ на тренажерному комплексі та елементи вуличної гімнастики на турніках.

 

 

Зокрема, футбольні фінти демонстрували юні представники СК «Гатне», які є віце-чемпіонами Київщини з футболу. Повправлятися на воркауті визвалися два калинівських юнаки, мужньо нехтуючи обледенінням тренажерів. Все це фіксувала журналістка шкільної газети «Остання парта», яка встигала ставити цікаві питання у флеш-інтерв’ю з Сергієм Тимофєєвим. Було гаряче!

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває і рамки його обмежень змініюються щодня. Але відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як юні, так і дорослі мешканці громади. І тому до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок, спортоб'єкти ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю та високому моральному духу.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—202й роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми зводяться 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.12.2020

Фастівська РДА
Броварська РДА
Читати далі
Згорнути