Київський обласний фестиваль-2019. Фото

Фінал рівних можливостей

9 листопада відбулися фінальні змагання з волейболу серед чоловіків в рамках фізкультурно-оздоровчого фестивалю Київської області-2019 “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”.

 

 

Участь у змаганнях взяли переможці зональних змагань Бориспільського, Макарівського, Миронівського, Ставищанського та Яготинського районів.

Команди до фінальної частини основних змагань року підійшли в оптимальній формі. Гравці продемонстрували показали хороший, змістовний волейбол. Боротьба точилася до останньої партії, останнього очка.

Так, з восьми зіграних матчів сім завершилися з рахунком 2:1 на користь миронівців. Лише одна зустріч між командами Миронівського та Ставищанського районів завершилася з рахунком 2:0 на користь Ставищанського району.

Переможцями обласного Фестивалю стала команда з Бориспільського району, друге місце на чолі з головою Ставищанської селищної ради Володимиром Кошинським посіла друге місце. Бронзові нагороди виборола збірна команда Макарівського району.

Підсумки Київського обласного фестивалю-2019 після 12 видів спорту

Організаційний комітет Фестивалю висловлює щиру вдячність директору ВП НУБіП «Немішаєвський агротехнічний коледж» Альохіну В.І. за надану можливість провести змагання на навчально-спортивні базі ввіреного йому закладу. Також Оргкомітет висловлює подяку головному судді змагань Михайловій Н.П. та головному секретарю Атаманчук Т.Г. за вмілу організацію та проведення змагань.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.11.2019

Ставищенська РДА
Бориспільська РДА
Макарівська РДА
Миронівська РДА
Яготинська РДА
Читати далі
Згорнути