Фестиваль бойових мистецтв переростає до статусу Всеукраїнського

24 квітня в селищі Калинівка  Васильківського району, у спортивному комплексі імені Івана Піддубного районної дитячо-юнацької спортивної школи зібрався на першу робочу нараду організаційний комітет з проведення Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв на Кубки козацького полковника Семена Палія.

З цього року завдяки плідній співпраці  громадської організації «Козацький лицарський клуб» (голова Чернишенко О.І.) ,Васильківської районної державної адміністрації, Калинівської селищної ради, Васильківської районної дютячо-юнацької спортивної школи з іншими патріотичними організаціями України, цей фестиваль переростає з статусу обласного у Всеукраїнський.

В гості на Васильківщину, окрім команд з Київської області (Фастів, Васильків, Васильківський район, Біла Церква, Володарка, Миронівка та інші) їдуть команди спортсменів відділень національних бойових мистецтв з Запоріжжя, Рівного, Дніпра, Миколаєва, Луцька, Києва.

Нарада відбулась за участі і під керівництвом голови Васильківської районної державної адміністрації  Владислава Одинця, а він у свою чергу зібрав команду професіоналів. Проведення Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв заплановано на 12 травня.

Попереду багато підготовчої роботи, але свято вийде на славу, - обіцяють організатори.

Воно об’єднає  спортсменів,  батьків, тренерів, учасників АТО, козаків і просто гостей свята борцівськими поєдинками в спортивному комплексі, показовими виступами з українських бойових мистецтв, боїв на шаблях та різноманітними виставками і майстер класами народних майстрів.

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.04.2018

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути