Ферма "Бабині кози" як приклад успішного стартапу на селі для молоді Київщини

На Київщині попри важкі воєнні часи продовжує свій розвиток молодіжне підприємництво, розгортаються власні стартапи, молодь долучається до роботи на селі, покращується освітній рівень в галузі малого бізнесу та фінансова грамотність молоді.

В цьому впевнився начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв, відвідавши козину ферму "Бабині кози", що в Галайках на Тетіївщині.

 

 

Гостинні господарі сироварні – Анна та Олександр Бабіни (з прізвища, власне і походить назва ферми) є молодими підприємцями, котрі удвох заснували та успішно ведуть власний бізнес. Молода сім’я займається розведенням кіз, виготовленням ексклюзивного і надзвичайно смачного сиру, натурального мила з козячого молока і масла.

 

 

В рамках зустрічі Сергій Тимофєєв з паном Бабіним обговорили співпрацю з Управлінням молоді та спорту щодо розвитку молодіжних стартапів в регіоні.

Власник господарства розповів гостю про особливості та історію своєї власної підприємницької діяльності, поділився, як загалом започатковується власна справа на селі. Наочно показав та розповів про особливості розвитку свого бізнесу, з якими він може ознайомити молодь Київщини для заснування власних стартап-компаній.

 

 

"Бабині кози" охоче приймають на професійну екскурсію всіх охочих та гарантують купу приємних вражень та неймовірних відчуттів, де цікаво буде і великим, і малим.

«Наша молода сімʼя разом з маленькими помічниками Захарчиком і Соломією майже щодня радо приймаємо гостей ферми. Ділимося з візитерами історією створення господарства, знайомимо з нашими білосніжними красунями - кізоньками, показуємо, як ми їх утримуємо, чим годуємо та як отримуємо від них молоко. До речі, у нас можна купити породисту козу», - коментує родина Бабіних.

 

 

В рамках екскурсії власники сімейної екоферми обіцяють провести незбутній майстер-клас з ручного доїння кіз, де власноруч можна надоїти та спробувати свіже козине молочко. А ще тут розкажуть про мистецтво сироваріння та проведуть дегустацію власної продукції.

Як потрапити на екскурсію

 

 

До речі, власна крафтова продукція господарства представлена в магазинах, а також її можна замовити з доставкою.

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.05.2023

Читати далі
Згорнути