Підписання угоди з Федерацією з веслування на човнах Дракон. Фото

Федерація з веслування на човнах «Дракон»: угоду про співпрацю підписано

Важлива для розвитку веслування на човнах «Дракон» на Київщині подія відбулася сьогодні, 14 травня в Управлінні фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації - урочисте підписання Угоди про співпрацю та співробітництво між Управлінням фізичної культури в особі начальника Сергія Тимофєєва та Київської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон» в особі президента Валерія Моргуна.

Участь в історичній події взяли окрім вищенаведених підписантів Договору  тренер-викладач з веслування Наталія Єременко та генеральний секретар Федерації Катерина Коваленко.

 

 

Головною метою Угоди є розвиток фізичної культури і спорту, а конкретно веслування на човнах «Дракон» в Київській області.

Спільна діяльність Управління та Федерації спрямована на розвиток масового, резервного спорту та спорту вищих досягнень, розбудови спортивної інфраструктури, підготовки спортивного резерву для збірних команд Київської області та України з веслування.

Згідно предмету угоди Управління та Федерація будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.

 

 

Управління фізичної культури і спорту запрошує до співпраці через підписання угод громадські організації та федерації з метою розвитку спорту нашої області та держави.

ДО УВАГИ ФЕДЕРАЦІЙ: ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПРОЕКТ ДОГОВОРУ (Завантажити можна за посиланням)

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2019

Читати далі
Згорнути