Підписання угоди з Федерацією лижного спорту. Фото

Федерація лижного спорту: угоду про співпрацю підписано

Важлива для розвитку лижного спорту Київщини подія відбулася в Управлінні фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації - урочисте підписання Угоди про співпрацю та співробітництво між Управлінням фізичної культури в особі начальника Сергія Тимофєєва та громадською організацією «Київська обласна федерація лижного спорту» в особі президента Валентини Шевченко.

 

 

Участь в історичній події, під час якої було обговорено зокрема розвиток лижного спорту на Київщині, взяли представники Федерації - Микола Фастовець, перший віце-президент та Олена Лєснікова, генеральний секретар.

Головною метою Угоди є розвиток фізичної культури і спорту, а саме лижного спорту в Київській області.

Спільна діяльність Управління та Федерації спрямована на розвиток масового, резервного спорту та спорту вищих досягнень, розбудови спортивної інфраструктури, підготовки спортивного резерву для збірних команд Київської області та України з лижного спорту.

Згідно предмету угоди Управління та Федерація будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.

Управління фізичної культури і спорту закликає до співпраці через підписання угод громадські організації та федерації на благо розвитку спорту нашої держави.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.12.2018

Читати далі
Згорнути