Фастівщина відроджує національні бойові мистецтва

Ось і закінчився чемпіонат України з «Українського рукопашу «Спас» в Запоріжжі.

Честь Київщини відстоювали спортсмени відділення бойових мистецтв Козацького лицарського клубу та відділення українського рукопашу «Спас» ДЮСШ Фастівського району (смт. Борова) в складі 5 спортсменів. За крок до медалей зупинились Інна Радушинська та Денис Деркач, програвши лише чемпіонам і призерам змагань, зайнявши 4 місце.

Бронзова медаль на рахунку Наталі Іскоростинської, а першим чемпіоном зі українського рукопашу «Спас» в історії Київщини і Фастівщини серед хлопців став Приходько Тимофій! І вже вдруге чемпіонкою України з цього виду стала Григоренко Діана.

Успіхи ці завдяки і дітям, і батькам, і тренеру-викладачу Олегу Чернишенку. Окрема подяка  за розуміння, що національні бойові мистецтва повинні розвиватись на Фастівщині керівництву відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації та директору ДЮСШ Фастівського району! Саме завдяки Тетяні Машовець і Олександру Чечку було відкрито відділення національних бойових мистецтв (Український рукопаш «Спас») в районі та знайдена можливість відрядити команду кращих до Запоріжжя. І діти віддячили перемогами! 

Автор:
Фастівська РДА

04.04.2018

Читати далі
Згорнути