Екосистема ментального здоров'я на Київщині: 69 Активних парків та 26 молодіжних центрів

Нарада з питань ментального здоров'я та психосоціальної підтримки в громадах Київської області відбулася на базі Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Питання ресоціалізації, реінтеграції та підтримки всіх верств населення на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже важливо підтримувати як військових, так і цивільне населення в умовах воєнного стану.

З доповіддю на тему "Молодіжні центри, простори/хаби та Активні парки Київщини як частина екосистеми ментального здоров'я населення" мала нагоду звернутися до колег зі сфери охорони здоров'я заступниця начальника Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Світлана Назарук.

 

 

Наша спільна мета - сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан, - відзначила пані Назарук.

А також додала, що піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Відзначимо, що в Київській області компонентами екосистеми ментального здоров'я в тому числі виступають 69 локацій Активних парків та діяльність в межах роботи мережі молодіжних центрів, просторів/хабів - 26.

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.05.2023

Читати далі
Згорнути