Едуард Забуженко. Фото

Едуард Забуженко виборює дві медалі на ЧУ зі спортивної ходьби

16 червня у Сумах відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

Участь у змаганнях взяли 45 спортсменів – 22 чоловіка та 23 жінки демонструвлаи свою майстерність на дистанції у 20 кілометрів.

Едуард Забуженко, спортсмен Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (Бровари) фінішував другим серед чоловіків і лише 24 секунди відділили нашого спортсмена від перемоги та здобуття путівки на чемпіонат Європи, який відбудеться в серпні у Берліні.

Однак, 20-річному Едуарду не було рівних у змаганнях серед U-23. Його перевага над найближчим суперником становила аж 1,5 хвилини - вихованець Анатолія Соломіна здобув "золото".

Ще одна спортсменка з Київщини Аліна Цвілій в особистому рахунку посіла 4 місце.

А за командними підсумками збірна команда Київської області стала бронзовим призером Чемпіонату.