Турнір з дзюдо Кубок Континіуму-2019. Фото

Дзюдоїсти Василькова - срібні призери «Кубку Континіуму-2019»

17 січня в Луцьку відбувся відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед кадетів до 18 років «Кубок Континіуму-2019».

У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 25 регіонів України та спортсмени з Молдови й Угорщини.

Команда Василькова була представлена дев’ятьма спортсменами, які здобули дві золоті медалі - відзначилися Антон Пономаренко (73 кг) та Владислав Юрченко (46 кг) . Срібну медаль виборов Дмитро Засуха (73 кг), бронзовими призерами стали Євген Потороченко (42 кг) та Олександр Гайдамаченко (46 кг). Олександр Кузьменко посів п‘яте місце.

В результаті вдалих виступів васильківська команда здобула друге загальнокомандне місце, а дев’ять спортсменів поклали до скарбнички Київської області п’ять медалей.

Виховали чемпіонів Едуард Меленевський і Олександр Рудий.