Фінал Кубку Київської бейсбольної ліги. Фото

“Джмелі” нокаутом виборюють Кубок Київської бейсбольної ліги

Послаблюються карантинні обмеження в Україні, стихає пандемія і не дивлячись на назавжди змінені спортивні календарі Його Величність Спорт потроху повертається до життя. Варто відзначити, що саме київський бейсбол одним з перших сміливо почав проводити офіційні матчеві зустрічі. Без глядачів, дотримуючись соціальних дистанцій, маскового режиму та всіх необхідних протиепідемічних норм і рекомендацій — але матчі  відбувалися.

 

 

Так, у неділю, 14 червня завершився один з офіційних бейсбольних турнірів — столичний парк “Муромець” на березі Дніпра приймав фінал Кубку Київської бейсбольної ліги.
На бейсбольному полі зустрілися дві команди, які своїми перемогами спромоглися здобути путівки до фіналу цьогоріч - "Джмелі" VS "ЯЯ Бетен".

 

 

Обидві команді серйозно готувалися до цього протистояння, регулярно тренувалися та відпрацьовували свої тактики. Особливо це було помітно в півфінальних матчах. Воно й не дивно, адже ціна поразки - виліт з подальшого розіграшу Кубка КБЛ. Тому в півфіналі кожен був налаштований на перемогу і знав, що для цього потрібно. Суперники також мали певні переваги в боротьбі за вихід до фіналу, та все ж фіналістами стали "ЯЯ Бетен" та "Джмелі".

Нагадаємо, що саме за джмелів заграна частина гравців віце-цемпіона України-2019 з бейсболу, команди "Атма" (Київська область).

 

 

Отже, фінал. Закономірно та прогнозовано володарями Кубку, як і попередні роки, стали “Джмелі”. 13:1 — з таким рахунком в сьомому інінгу досвідчені бейсболісти нокаутували "ЯЯ Бетен". На відміну від впевнених в собі та спокійних зовні джмелів, бетенівці помітно мандражували через вагу відповідальності, помилялися та пропускали м’ячі. Таке в бейсболі трапляється, коли так би мовити “не ловиться м’ячик”. Та все ж  “ЯЯ Бетен” продемонструвала хорошу, достойну гру.

 

 

“Найперше, хочу подякувати команді “ЯЯ Бетен” за те, що вони вийшли до фіналу — тому що  це вже хороший результат,  - коментує для прес-служби Управління фізичної культури і спорту шортстопер команди “Джмілі” Райдель Арбелай. - Стосовно фінальної гри, то рахунок на табло 13:1 та нокаут в сьомому інінгу викликав великий подив навіть у бувалих прихильників бейсболу. Ми знали, що команда “ЯЯ Бетен” доволі молода, і що гравці будь що хотіли виграти в “стариків”. Бетенівці навіть задіяли легіонера — провідного пітчера з Рівного, який заграний на чемпіонаті України. На початку гри ми чекали його на полі, але вийшов інший пітчер, Соколюк.

В першому інінгу суперник помилявся, і тактично, і в захисті, за що й отримав чотири очка. Потім наш пітчер Ярослав Виноградов зробив три страйк-аути, що й вирішило пдальшу долю гри. Ми тиснули до сьомого інінгу, а суперник продовжував до сьомого інінгу помилятися. Хочу відзначити, що ми з самого початку розуміла всі труднощі гри, але вся команда зібралася. Джмелі доволі добре грали в захисті, хоча теж припускалися певних помилок, та все ж були сильнішими від бетенівців. В результаті ця перемога стала для нас великою радістю. Щиро вдячний всім за гру!”.

 

Гравець команди "СтарПерці" Дмитро Пузирьов та Райдель Арбелай

За організацію та проведення Кубку КБЛ, за приділений час, жеребкування та організацію процесу окрема подяка виноситься модератору турніру Олегові Гусениці.

Нагадаємо, що вже незабаром починається чемпіонат КБЛ (4 липня) та всеукраїнська першість з бейсболу. Матчі будуть зіграні за пришвидшеною програмою, адже за Календарем змагання повинні були стартувати ще в квітні. Та коронавірус вніс свої корективи до змагального процесу.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.06.2020

Читати далі
Згорнути