Нарада ДЮСШ фізкультурно–спортивних товариств. Фото

ДЮСШ фізкультурно–спортивних товариств: функціонування й перспективи

Сьогодні, 27 жовтня в приміщенні Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками дитячо–юнацьких спортивних шкіл Київських обласних організацій фізкультурно–спортивних товариств. Головував начальник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

 

 

Розпочалося засідання із заслуховування рішення Київської обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 903-36-VII „Про внесення змін до Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту „Київщина спортивна” на 2017-2021 роки”.

Згідно затвердженого Порядку денного пан Тимофєєв доповів про функціонування дитячо–юнацьких спортивних шкіл Київських обласних організацій фізкультурно–спортивних товариств та озвучив перспективи їх діяльності згідно з вищевказаним рішенням Київської обласної ради.

Зокрема Сергій Тимофєєв  наголосив щодо утворення робочої групи з проведення аналізу перспектив працевлаштування працівників ДЮСШ Київських обласних організацій ФСТ.

І насамкінець було прийнято рішення надати відповідні списки працівників ДЮСШ КОО ФСТ в термін до 7 робочих днів до Управління молоді та спорту для проведення розрахунків заробітної плати на 2021 рік та винесення кандидатур на розгляд робочої групи для можливого переведення до комунального закладу.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.10.2020

Читати далі
Згорнути