Турнір з боксу пам’яті Звєрєва. Фото

Дві нагороди у Київщини з боксерського турніру імені Віктора Звєрєва

Цієї суботи, 16 червня найсильніші боксери нашої країни визначали кращих у своїх вагових категоріях. У Кропивницькому відбувся відкритий всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва.
Результати Київщини

Участь у турнірі взяв вихованець тренера Коварського Богдан Миронець, який виступав у найважчій вазі +91 кг.  Боксер броварської ДЮСШ зумів дійти до півфіналу, де поступився Іванові Юренку з Вінниці і отримав бронзову нагороду.
Також бронзовим призером став Іван Папакін, який на шляху до фіналу поступився полтавчанину Євгену Павловському.

Ярослав Погребняк, виступаючи у вазі 69 кг, посів п'яту сходинку турнірної таблиці, як і його земляк Антон Тухтинський.

Ще один боксер з Київщини Дмитро Ловчинський (91 кг) дістався чвертьфіналу та став п'ятим. Не дуже вдало виступив у цій категорії Олексій Матвійчук - дев'яте місце на його рахунку.

За результатами змагань лідерами у загальному медальному заліку стали боксери з Києва. А столична область посіла сьому сходинку.

До вашої уваги пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження перейдіть за посиланням.