Турнір-Меморіал Ованеса Саакяна, Харків. Фото

Дві медалі здобули "вільники" Київщини на турнірі-меморіалі Ованеса Саакяна

Турнір-меморіал Ованеса Саакяна має глибокі коріння і проводиться з 1972 року. Ось і цей рік продовжив славну традицію. Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків на честь борця вільного стилю, п’ятиразового чемпіона України Ованеса Саакяна провели в Харкові 16 лютого.

Окрім борців з різних куточків України, в тому числі Київщини, на турнір завітали іноземні гості - Молдова, Грузія, Вірменія.

2 нагороди здобули спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби.

Рустам Расуєв переміг у ваговій категорії 79 кг.

Андрій Стоянов у ваговій категорії 61 кг здобув «бронзу».

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

Інформаційна довідка:

Ованес Саакян народився в Харкові. В 16 років почав займатися боротьбою у заслуженого тренера України Леоніда Дуная. Завдяки своєму таланту і наполегливій працьовитості, в 18 років він став чемпіоном України. За свою недовгу спортивну кар’єру, Ованес Саакян став п’ятиразовим чемпіоном України, переможцем спартакіади України, бронзовим призером чемпіонату СРСР, володарем Кубка СРСР з вільної боротьби. Ованес Саакян був включений до складу збірної команди СРСР на Олімпійські Ігри 1972 році, але трагічна смерть в автомобільній аварії обірвала його спортивну кар’єру на рік раніше.