Дві медалі в ушу записує собі на рахунок збірна Київщини на XI Всесвітніх іграх в Бірмінгемі

Срібло Аліни Крисько на Всесвітніх Іграх 2022, надпотужні виступи у короткій (даошу) і довгій зброї (гуньшу)! Фантастично, феєрично, суперово завершився черговий змагальний день для збірної Київщини.

 

І це вже друга медаль збірної Київщини в ушу. Володарем бронзи став Роман Рева, який посів третє місце в в дисципліні Чан Цюань (один із підрозділів Таолу - бою проти невидимого суперника).

 

 

У найбільшому місті американського штату Алабама, в Бірмінгемі (США) з 7 по 17 липня тривають XI Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту-2022.

 

 

Пишаємося! Андрію Ковалю - уклін до землі за підготовку спортсменів, ти кращий! Найщиріша подяка всім, хто допомагав, а допомагали ще десятки людей! Мінмолодьспорт України, Спортивний комітет України, Українська федерація ушу, Броварська школа ушу, лікарі, реабілітологи, мама і тато і ще багато гарних і добрих людей! У кожній медалі є частина неймовірно великої кількості людей, які торували цей шлях разом! Такі ми українці! Разом до перемоги!", - коментує президент Всеукраїнської федерації ушу, віце-президент Спортивного комітетуУкраїни Олег Чуканов.

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.07.2022

Читати далі
Згорнути