Другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч на Київщині набирає обертів

На Бориспільщині, у Щасливському ліцеї стартували змагання серед команд Пристоличної громади в рамках 2-го етапу "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Школярі зібралися поборотися за першість у трьох видах спорту: черліденг, баскетбол та футзал. 

 

 

Надихнути юних спортсменів на високі досягнення завітали амбасадорка Бориспільського району шкільних ліг пліч-о-пліч Олена Деревенко, легендарний футболіст Владислав Ващук, а нині військовослужбовець Нацгвардії, а також гравець ФК Шахтар Іван Петряк, заслужений тренер України Валерій Рудаков та майстер спорту України з футболу Сергій Карпенко. 

 

 

Завітали і представники Оргкомітету "Пліч-о-пліч Шкільні ліги Київщини" - начальник Управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимфєєв та Ярослава Тростянська, очільниця Департаменту освіти і науки, а також Анатолій Ільченко - начальник відділення Київського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

 

Свято спорту перервала повітряна тривога і старт змагань довелося провести в укритті. У безпеці і з надзвичайною енергією запалювали команди з черлідингу Щасливського та Великоолександрівського ліцеїв. 

 

 

Чотири команди з баскетболу відіграли матчі з найкращими результатами, тим самим довели свої спортивні вміння та бажання перемогти. А от футзальні змагання відбудуться вже найближчим часом. 

Слідкуємо за перебігом! Вболіваємо за наших!

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.02.2024

Читати далі
Згорнути