Володимир Матвійчук, Рига, 12 травня 2018 року. Фото

Доки судді будуть грабувати?! Як в Латвії засудили Володимира Матвійчука. ВІДЕО БОЮ

12 травня в Ризі (Латвія), в рамках вечора боксу LNK Fight Night 7 в поєдинку проти латвійця Іванса Лєвіцкіса (27-29, 18 КО) був нахабно пограбований суддями Володимир Матвійчук (3-1, 0 КО), професійний український боксер та координатор розвитку боксу в Київський області. Перемога Володимира була очевидна всім, окрім суддів.

Бій відбувався в категорії Super Lightweight Contest у вазі 63,5 кг. Матвійчук провів 6 раундів, перемогу в яких судді одноголосно записали на користь господаря змагань.

 

 

На ВІДЕО БОЮ відсутні перші два раунди

 

«Я вважаю, що мене засудили. Навіть відео, яке виклали на латвійському сайті, починається з третього раунду. Все просто – в перших двох раундах я жорстко відбоксував Іванса, я відчував, що виграв, бо перевага була повністю на моєму боці. Але судді одноголосно по всім раундам записали перемогу латвійцю. Після оголошення перемоги Іванс навіть підняв мені руку. Я показав жестом глядачам, що перемога моя, і у відповідь отримав шквал оплесків підтримки», - коментує відеосюжет бою Володимир Матвійчук.

Бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року, чемпіон України 2008 року, учасник Олімпійських ігор 2016 року та команди "Українські отамани", вихованець боксерського клубу "КОЗАК" проводив свій четвертий бій на професійному ринзі.

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2018

Читати далі
Згорнути