СПК "Доброволець". Фото

«Доброволець» запрошує до занять спортом та вражає музеєм «Від Майдану до АТО»

В рамках робочої поїздки Києво-Святошинським районом Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту завітав на інспекцію в спортивно-патріотичний комплекс «Доброволець», де провів робочу зустріч зі старшим тренером молодіжної збірної України з самбо, президентом Київської обласної федерації самбо Вадимом Скрипалем.

 

 

Спортивний комплекс вразив просторими залами та спортивними майданчиками для занять різними видами спорту. Комплекс обладнано сучасними роздягальнями та душовими. Також в будинку заплановане відкриття затишного кафе, тренажерних залів та ще багато чого для комфортного присвячення часу своєму дорогоцінному здоров’ю.

А головна відзнака «Добровольця» - всі заняття, абсолютно всі, як для дорослих, так і для малечі проводяться на безоплатній основі, тобто безкоштовно.

 

 

«До нас на заняття приходять з усього Києво-Святошинського району, це і місцеві зі Святопетрівського, Крюківщини, Вишневого... Ми раді всім бажаючим вести здоровий спосіб життя, а наші тренери беруться поставити техніку боротьби найбезнадійнішим», - прокоментував свої ініціативи Вадим Скрипаль, який зокрема разом з братом Юрієм є засновниками «Школи самбо братів Скрипаль», проекту "Забери дитину з вулицi", а за розвиток та популяризацію спорту і меценатство нещодавно були нагороджені престижною спортивною премією «Золотий мангуст».

 

 

Спортивний комплекс «Доброволець»

Отже, спортивно-патріотичний комплекс «Доброволець» запрошує на заняття з самбо (бойове самбо), дзюдо, боксу, кікбоксингу, змішаних єдиноборств. Окрім боротьби комплекс пропонує заняття настільним тенісом, танцювальною та степ-аеробікою, атлетичною гімнастикою, фітнесом та шейпінгом.

Заняття проводять заслужені тренери України, майстри спорту.

 

 

Розклад тренувань:

Самбо (бойове самбо), дзюдо.

Групові, індивідуальні заняття:
Пн., вт., сер., чт., пт.: 16:00; 17:30; 19:00.

Сб.: 11:00

Бокс. Індивідуальні та групові заняття. Сплит.

Вт., чт.: 17:30.19:00

Сб.: 11:00.

ММА. Групові, індивидуальні заняття.

Пн., сер., пт.: 17:30, 19:00.

Сб. (за уточненням). ТРХ (за уточненням).

Урок самооборони. Груповий, індивідуальний (час за погодженням).

 

 

Патріотичний комплекс «Доброволець»

 

На території закладу функціонує великий музей з промовистою назвою «Від Майдану до АТО».

 

 

В музеї зібрані експонати з революції гідності, подаровані закладу безпосередніми учасниками. Зокрема, велика книга спогадів учасників з руху опору, з записами, внесеним власноруч.

 

Реальні щити, каски та інші обов’язкові атрибути революціонерів. Майстерно виконана статуетка з зображенням першої жертви революції, Сергія Нігояна.

 

 

Із зони АТО сюди приїхали РПГ, патрони, гранати як підтвердження неоголошеної війни з «братньою» сусідньою державою, що й зараз продовжує військову агресію на сході країни. В музеї також містяться цілі полиці, вщент заповнені шевронами батальйонів та добровольчих військових формувань.

 

 

Коридор комплексу рясно прикрашений вражаючими знімками з революційних та військових подій нашої країни, де зі світлин посміхаються «загиблі поети й герої»: небесна сотня з Майдану, воїни світла та добра з війни. «Майдан очима Героя» - посмертна фотовиставка Володимира Мельничука теж знайшла місце на стінах «Добровольця».

…Життя триває. Точиться війна…

 

 

Контакти спортивно-патріотичного комплексу «Доброволець»

За довідками звертатись за телефоном:

+38 093 394 44 44 - тренер молодіжної збірної команди України Вадим Ігорович Скрипаль.

Адреса СПК «Доброволець»: Києво-Святошинський район, село Святопетрівське, вулиця Білгородська, 26.

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.12.2017

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути