В Петрівській громаді відкрили «Активний парк». фото

До дня села в Петрівській громаді відкрили «Активний парк»

В селі Нові Петрівці на Київщині почав функціонувати «активний» парк, який створили в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України».

 

 

Об'єкт встановлено в Петрівській громаді для реалізації соціального проєкту, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським в рамках програми "Здорова країна", і спрямованого на організацію оздоровчої активності та створення умов для поліпшення тривалості життя активного населення.

 

 

Мета проекту – зробити спорт доступним для всіх та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

 

 

 

Відкрив спортивний об’єкт 12 вересня в рамках святкування Дня села Нові Петрівці очільник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв разом з керівництвом громади.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на світлинах себе

 

 

 

«Здоров’я починається з турботи про себе та активного способу життя. Саме тому ми з командою хочемо якомога більшій кількості людей на Київщині дати можливість займатися спортом. Для цього будемо відкривати в області сучасні спортивні майданчики. Маємо змогу робити це в рамках ініціативи Глави держави», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін під час відкриття  першого “активного” парку в Броварах.

 

 

 

Так, спортмайданчик в Петрівцях став другим в черзі майбутніх офіційних відкриттів. Зараз на Київщині до відкриття готові понад 30 «активних» парків. Тож скоро такі сучасні локації з'являться у багатьох громадах регіону!

 

 

 

Чим обладнаний спортивний майданчик «Активні парки»? На території парку розташовуватимуться шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парк обладнаний навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом  до онлайн-тренувань різної складності, інформаційними стендами та стендами з мапою.

 

 

 

Також цього святкового дня тривалі різноманітні атракції, зокрема вручення подарунків, як і має буди на дні народження. Так, Подяки та Почесні грамоти від Управління молоді та спорту до Дня фізичної культури і спорту вручив пан Тимофєєв.

 

 

 

На цьому очільник Київщини не зупинився і подарував громаді на честь відкриття “Активного парку” для занять фізичнох культурою в цьому ж парку комплект спортивного інветаря — тенісні ракетки, м’ячі, набір для гри в боччу, TRX, каримати для фітнесу, скакалки та інше.

 

 

Також в рамках свята відбувся призовий чемпіонат Петрівської громади з підтягування на перекладині, імпровізований турнір з боччі він Сергія Тимофєєва, дитячі атракціони, різноманітні майстер-класи, атракціони, ароматні фуд-корти і, звичайно, святковий концерт. Було ну дуже атмосферно!

 

 

І насамкінець відзначимо родзинку всього свята, якою стали показові виступи від відомих майстрів воркауту,  які продемострували яскравий вуличний фітнес.

 

 

 

Так, на запрошення організаторів церемнії відкриття опробувати турніки та перекладини нового парку завітав тренерський дует спортивного клубу SLS Ярослав Жук та Денис Чепурний, переможці міжнародного турніру з воркауту, чемпіони України та володарів престижних титулів національного та європейського рівнів. А допомагав атлетам вражати вдячну публіку 12-річний вихованець клубу Толя Черняєв, який у своєму юному віці вже має золоті медалі, а вчора у свої йкатегорії посів перше місце на чемпіонаті Петрівської громади.

 

 

Воркаутери вразили захоплених гостей поєднанням техніки та сили, майстерним виконанням здавалося б простих відтискань на брусах чи підтягувань на кільцях – адже не вірилося, що так подовгу зависати в повітрі взагалі можливо, та ще й на одній руці. До речі, тренери запрошують до свого клубу та секції всіх бажаючих, обіцяючи сформувати атлетичну фігуру, силу й витривалість у воркауті, паркурі та ніндзя-курсі.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Активні парки – локації здорової України». В громадах Київщини запрацює нова спортивна інфраструктура

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на світлинах себе

Фото прес-служби Управління спорту КОДА
 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.09.2021

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути