До Дня Конституції України: Віталій Власюк взяв участь у спортивному святі міста Тетіїв

До Дня Конституції України сьогодні, 25 червня на території Тетіївської міської територіальної громади зробили яскраве спортивне свято - «Забіг Тетіїв Червень-2022».

На гостинне запрошення організаторів на легкоатлетичний "марафон" та різноманітні святкові локації завітав заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк. 

 

Це були забіги дорослих і дітей, справжній родинний забіг. Участь брали аматори і професійні спортсмени, рота охорони ЗСУ і представники ТРО, військомату та керівництво Тетіївської і Таращанської громад - Богдан Балагура та Михайло Кривошеєв.
Традиційно врочистою церемонією нагородження переможців завершився турнір. А нагороджував чемпіонів та призерів Віталій Власюк, якому допомагали врученням медалей директор департаменту охорони здоров'я КОВА Олена Єфіменко та Богдан Балагура.

 

 

А щоб прихильники здорового способу життя вдало стартували та переможно фінішували, Управління молоді та спорту КОВА надало професійну арку "старт-фініш".

 

Відзначимо, що благодійний аукціон відбувався на підтримку найкращих в світі ЗСУ. 
Працювали і йнші локації. Так, були виставлені роботи юних художників і вихованців Центру позашкілля. 
В парковій зоні відбувалися мистецькі майстер-класи для усіх бажаючих. А також любительські змагання на перекладині,  в гирьовому спорті, набиванні м’яча. А також різноманітні розваги для дітей.

 

На спортивній складовій до Дня Конституції пан Власюк не зупинився. Після ознайомлення з історичним Тетієвом заступник очільника Київщини провів робочу зустріч з працівниками  КП «Тетіївська центральна лікарня» та ознайомився з роботою приймального відділення екстреної медичного допомоги та кабінету компю'терної томографії.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.06.2022

Читати далі
Згорнути