День Європи в Україні-2021, КОДА. фото

День Європи в Україні-2021: офіційна Київщина вшанувала європейське свято миру і єдності

Бути вільним у європейському домі – така основна ідея «Дня Європи в Україні», який наша країна офіційно відзначає з 2003 року. І Україна є єдиною країною, яка, не будучи членом Євросоюзу, протягом майже двадцятиліття вшановує цей День на державному рівні як свято миру і єдності.

 

 

Так, на теренах Київщини сьогодні від восьмої години ранку розпочалися обласні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Європи в Україні в 2021 році.

Долучилася до європейської традиції вся Київська обласна державна адміністрація та Київська обласна рада.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

З вітальним словом звернувся до гостей свята очільник Київщини Василь Володін:

«Базові цінності Європейського союзу є близькими кожному українцю, вони прості та зрозумілі. Це - повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини.  Ці шість  світоглядних принципів, які об’єднують нас з європейцями більше, ніж будь-які закони та м міждержавні угоди. На основі цин принципів проводяться реформи в нашій державі, не для Європейського союзу, а для нас самих.  Вони дають нашому суспільству можливість розпрощатися із залишками нашого минулого, його бюрократією, зневагою до людини, економічною та технологічною від сталістю. Ми поступово стаємо частиною Євросоюзу, адже всі ми хочемо жити в безпечній країні, вільно подорожувати, вчитися, знати, що в державі діють єдині для всіх закони. Бажаю всі нам йти й надалі курсом євроінтеграції без перешкод, отримувати від зближення з Європою лише позитивні зміни на благо кожного мешканця нашої держави і, звичайно ж, нашої Київщини. Вітаю! Слава Україні!».

 

 

Разом з колегами зі структурних підрозділів обладміністрації та облради, творчими колективами та спортивними командами Київщини, молоддю, гостями та мешканцями столиці участь в урочистостях взяла команда Управління молоді та спорту КОДА та його керівник Сергій Тимофєєв.

 

 

Культурною програмою відзначили День Європи на площі перед Адміністрацією. Слова вітання – від керівництва області, зокрема звернулася до гостей свята заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова та заступниця голови Київоблдержадміністрації Тетяна Щербак. Музичний супровід – у виконанні симфонічного оркестру «Академія». Творчі вітання - від талановитого студентства Академії мистецтв імені Павла Чубинського». По-європейськи стильно, весело, дружно.

 

 

І на завершення врочистостей на видноколі замайоріли разом державний прапор України та прапор Європейського Союзу як знак поваги, дружби й співробітництва. А честь урочистого підняття знамен надали найдостойнішим юним спортсменам столичного регіону.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2021

Читати далі
Згорнути