Спартакіада Немішаєво

День працівників сільського господарства відзначили спартакіадою

11 листопада 2017 року департамент агропромислового розвитку спільно з  управлінням фізичної культури і спорту провели спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області, присвячену Дню працівників сільськогосподарського господарства. Змагання гостинно приймав Немішаєвський аграрний коледж у селищі Немішаєве, що в Бородянському районі.

Вболівати за колег-держслужбовців на спартакіду завітав начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, який разом з іншими почесними гостями взяв участь в урочистому відкритті змагань.

В урочистостях також взяли участь члени Оргкомітету та почесні гості: Немішаєвський селищний голова Сергій Замідра, представник департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Руслан Владика, голова ФСТ «Колос» Павло Соловей, директор центру «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, господар змагань, директор провідного коледжу країни Володимир Альохін та інші поважні представники Київщини.

Країна пам’ятає, в який час зараз живе і змагається, тому присутні віддали шану воїнам, які захищали Україну в період другої світової війни та нинішньої неоголошеної з «братньою» сусідньою федерацією хвилиною мовчання:

«Від імені тих, хто світанок зустрів після лютого бою,

Від імені тих, хто собою закрив нас від смерті,

В ім’я мого вбитого друга,

В ім’я материнської туги,

В ім’я невмолимого болю

Я серцю мовчать не дозволю,

Я в битві дав клятву солдата

Довіку усе пам’ятати».

Учасниками спартакіади стали працівники департаменту  агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації та управлінь і відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій, працівники сільського господарства та переробної промисловості, фермери та приватні підприємці сільськогосподарського спрямування.

Згідно програми спартакіади відбулися змагання з гирьового спорту, волейболу, дартсу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату.

Змагання обслуговували викладачі кафедри фізичного виховання, які за своїм рівнем не поступаються суддям національної категорії. Свідченням цього став високий рівень організації та проведення спортивної частини Всеукраїнських фінальних змагань серед сільських та селищних рад «Краще спортивне село України 2015».

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів  і природокористування не обмежився тільки спартакіадою. В цей же день вивчали можливості коледжу майбутні студенти та їхні батьки – в закладі відбувався День відкритих дверей.

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.11.2017

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути