День Гідності та Свободи: на Київщині відбулися заходи за участі активної молоді

До урочистостей з нагоди Дня Гідності та Свободи долучилися найкращі представники молоді Київщини, члени молодіжних громадських організацій та консультативно-дорадчих органів Бориспільщини, Переяславщини, Баришівщини, а також учасники бойових дій, представники органів місцевого самоврядування, учасники клубу військово-патріотичного виховання «Боривітер».

З вітальним словом до гостей звернулася заступниця Бориспільського міського голови Людмила Бистра та директор Київського обласного молодіжного центру Андрій Михайлов. Учасники заходу вшанували пам'ять борців за волю та незалежність хвилиною мовчання, а кращі представники молоді Бориспільщини поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

 

У рамках заходу відбулися різноманітні активності, такі як відкритий діалог з представниками батальйону «Соколи Київщини» та показ фотовиставки «Вшануй», присвяченої пам'яті загиблих учасників АТО/ООС. Відбулася презентація просвітницького патріотичного проекту, спрямованого на підтримку національної ідентичності молоді Київщини «Корінь нації – мандрівка крізь віки», А також інтерактивної платформи, на якій відображені яскраві приклади внеску молоді в нашу спільну перемогу «Щоденник історій молоді Київщини, яка вражає». Гості заходу взяли участь в обговоренні кращої практики долучення цивільного населення в якості волонтерів на випадок надзвичайних ситуацій, обвалів будівель «Працьовита мураха».

Заходи ініційовано Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.11.2022

Читати далі
Згорнути